Біткоїн оновив історичний максимум в Аргентині

Біткоїн оновив історичний максимум в Аргентині

Аргентинський песо продовжує стрімко знецінюватися, що стимулює попит на BTC.

Біткоїн оновив історичний максимум в Аргентині після того, як був переглянутий офіційний курс песо до долара США. Про це свідчать дані CoinGecko.

Новий президент Аргентини Хав'єр Мілей вжив радикальних заходів для боротьби з економічною кризою в країні. Він оголосив про суттєву 50% девальвацію аргентинського песо, який тепер дорівнює 800 песо за долар США порівняно з попередніми 400 песо.

Біткоїн оновив історичний максимум в Аргентині
Динаміка курсу BTC/ARS. Джерело: CoinGecko.

Через це курс біткоїна відразу оновив історичний максимум у понад 15 млн песо за одну монету. Слід зазначити, що курс BTC в Аргентині у 2021-2022 році відображав тенденції інших країн, але цього року через гіперінфляцію він почав зростати рекордними темпами.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Економічні проблеми в Аргентині

Міністр економіки Луїс Капуто пояснив негаразди Аргентини хронічною залежністю від бюджетного дефіциту. Країна стикається з серйозними проблемами: річний рівень інфляції становить 143%, валюта знецінюється, а близько 40% населення живе за межею бідності.

Перегляд курсу був затверджений після того, як центральний банк підвищив ставки до безпрецедентних 133% два місяці тому. Ці радикальні кроки знаменують відхід від попередньої політики й готовність прийняти нетрадиційні підходи до розв’язання фінансових проблем країни.

Біткоїн-курс Аргентини

Прихильник Біткоїна Хав'єр Мілей переміг на президентських виборах в Аргентині, випередивши свого суперника Серхіо Массу майже на 3 млн голосів. Він вступив на посаду 10 грудня і відразу запровадив низку фінансових реформ. Мілей неодноразово критикував фіатну систему країни й висловлювався на підтримку лібертаріанства та Біткоїна.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024