Майнери завадили подальшому зростанню курсу біткоїна

Майнери завадили подальшому зростанню курсу біткоїна

Від початку місяця представники галузі активно переказують монети на біржі.

Зниження загальних резервів майнерів біткоїна на 1000 BTC за тиждень призвело до корекції на ринку. Про це повідомляє аналітик Алі Мартінез із посиланням на дані Glassnode.

Ця динаміка свідчить про те, що майнери виводять монети на централізовані біржі й продають принаймні частину монет. Це викликає занепокоєння інвесторів щодо потенційних ведмежих наслідків для активу. Цей тренд посилився після того, як біткоїн перетнув позначку в $44 000.

Майнери завадили подальшому зростанню курсу біткоїна
Динаміка резервів майнерів. Джерело: соцмережа Х

За останні сім днів майнери знизили свої запаси приблизно на $42 млн. Проте тимчасове зниження резервів наприкінці кожного кварталу є типовим для більшості майнерів. Річ у тім, що це дозволяє їм фінансувати операційні витрати та підтримувати сталу діяльність.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка акцій майнерів

Ціна акцій провідних майнінгових компаній цього року випереджає динаміку BTC. Зокрема акції компанії Core Scientific, яка прагне відновити позиції й вийти з процедури банкрутства, з початку року зросли на 942%. Акції канадського майнера Hut 8 зросли на 157%, а техаської компанії Riot Platforms – на 224%.

Аналітики Zacks прогнозують подальше збільшення прибутків майнінгових компаній, а, отже, й зростання їхніх акцій. Прогноз для більшості компаній становить близько 50% на рік. Тільки для Riot Platforms експерти прогнозують сповільнення темпів зростання до 20% на рік.

Динаміка курсу біткоїна

Минулого тижня біткоїн демонстрував впевнене зростання і навіть короткостроково перевищував $44 000. Проте на початку цього тижня сталася стрімка корекція. Наразі біткоїн консолідується близько $41 900 в очікуванні засідання Федеральної резервної системи щодо процентних ставок, що запланований на завтра.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024