Аналітик вважає, що BTC вже ніколи не впаде нижче $30 000

Аналітик вважає, що BTC вже ніколи не впаде нижче $30 000

Віллі Ву знайшов історичний патерн, який підтверджується всіма попередніми аналогічними кейсами.

Біткоїн-аналітик Віллі Ву стверджує, що курс біткоїна вже ніколи не знизиться нижче $30 000 через структуру попиту ходлерів. Про це він заявив у соцмережі Х.

Віллі Ву виявив цікаву закономірність ціноутворення на ринку біткоїна, що спостерігається останні 13 років. Через акумулювання ходлерів на ринку формуються сильні цінові рівні, які надалі виступають сильним рівнем підтримки.

Аналітик вважає, що BTC вже ніколи не впаде нижче $30 000
Важливі цінові рівні. Джерело: соцмережа Х.

Попередній такий рівень дорівнював близько $15 500 – локальному мінімуму останнього циклу. Але зараз вже сформувався новий рівень на позначці в $30 000, що являє собою точку входу для нових інвесторів. До речі середня вартість купівлі BTC MicroStrategy також знаходиться у цьому районі. Історичні дані свідчать про те, що курс біткоїна, ймовірно, вже ніколи не впаде нижче цього рівня.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Хто такий Віллі Ву

Віллі Ву – біткоїн-аналітик, відомий своєю експертизою у ціноутворенні біткоїна та аналізом ончейн показників. Він здобув визнання в індустрії завдяки своєму підходу до розуміння цінових патернів BTC та динаміки ринку, що базується на дослідженні даних.

Ву спеціалізується на метриках, що включають аналіз даних про транзакції та активність блокчейну. В такий спосіб можна отримати уявлення про ринкові тенденції та поведінку інвесторів. Прогнози Ву часто цікавлять трейдерів, інвесторів та Біткоїн-ентузіастів.

Прогноз від Bernstein

Аналітики компанії Bernstein прогнозують зростання капіталізації біткоїна до $3 трлн. Експерти звертають увагу на зростання неліквідної пропозиції монет, адже 70% коїнів не переміщувалися у мережі понад рік. Наразі ринкова капіталізація біткоїна становить $715 млрд.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024