Нові дані щодо інфляції США не вплинули на курс BTC

Нові дані щодо інфляції США не вплинули на курс BTC

Індекс споживчих цін виявився лише на 0,1 п. п. вище за очікувані показники.

Індекс споживчих цін (Індекс інфляції) у США, опублікований у четвер, 12 жовтня, у річному вираженні залишився на колишньому рівні 3,7%, що ніяк не позначилося на курсі біткоїна.

CPI у річному вираженні становив 3,7% при очікуваннях у 3,6%. Біткоїн станом на вечір 12 жовтня торгується в межах $26 800, майже не відреагувавши на нові дані щодо інфляції в США.

Вплив даних щодо інфляції на курс біткоїна

Дані щодо інфляції, безсумнівно, грають ключову роль у динаміці фінансових ринків, включаючи рух вартості біткоїна. Підвищена інфляція зазвичай зменшує купівельну спроможність грошової одиниці, що може стимулювати інтерес до альтернативних активів як засобу збереження капіталу.

Біткоїн часто розглядається як «цифрове золото» та потенційний хедж проти інфляції через його дефляційний характер та обмежену пропозицію. Коли вартість традиційних валют знижується, інвестори можуть шукати способи захистити свої портфелі, і біткоїн може виступати в ролі атрактора капіталу.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка курсу BTC

За останні тижні курс біткоїна показує позитивну динаміку. Так, минулого тижня BTC подолав позначку $28 000 і наблизився до $28 500. Однак поки немає передумов для стрімкого зростання BTC через високі процентні ставки і перенесення розгляду заявок на спотові біткоїн-ETF на січень 2024 року.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024