Нові дані щодо інфляції США не вплинули на курс BTC

Нові дані щодо інфляції США не вплинули на курс BTC

Індекс споживчих цін виявився лише на 0,1 п. п. вище за очікувані показники.

Індекс споживчих цін (Індекс інфляції) у США, опублікований у четвер, 12 жовтня, у річному вираженні залишився на колишньому рівні 3,7%, що ніяк не позначилося на курсі біткоїна.

CPI у річному вираженні становив 3,7% при очікуваннях у 3,6%. Біткоїн станом на вечір 12 жовтня торгується в межах $26 800, майже не відреагувавши на нові дані щодо інфляції в США.

Вплив даних щодо інфляції на курс біткоїна

Дані щодо інфляції, безсумнівно, грають ключову роль у динаміці фінансових ринків, включаючи рух вартості біткоїна. Підвищена інфляція зазвичай зменшує купівельну спроможність грошової одиниці, що може стимулювати інтерес до альтернативних активів як засобу збереження капіталу.

Біткоїн часто розглядається як «цифрове золото» та потенційний хедж проти інфляції через його дефляційний характер та обмежену пропозицію. Коли вартість традиційних валют знижується, інвестори можуть шукати способи захистити свої портфелі, і біткоїн може виступати в ролі атрактора капіталу.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка курсу BTC

За останні тижні курс біткоїна показує позитивну динаміку. Так, минулого тижня BTC подолав позначку $28 000 і наблизився до $28 500. Однак поки немає передумов для стрімкого зростання BTC через високі процентні ставки і перенесення розгляду заявок на спотові біткоїн-ETF на січень 2024 року.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023