Майнер Hut 8 впевнений у зростанні BTC до $100 000

Майнер Hut 8 впевнений у зростанні BTC до $100 000

Для цього головному цифровому активу буде необхідно досягти 2-5% від ринкової капіталізації золота.

Віцепрезидент канадської майнінгової компанії Hut 8 Сью Енніс очікує на зростання біткоїна до $100 000 вже до кінця 2024 року. Про це повідомляє Cointelegraph..

Такий прогрес стане можливим, якщо біткоїн зможе охопити принаймні 2-5% ринкової капіталізації золота. Зважаючи на зменшення емісії вдвічі приблизно у квітні наступного року, цей сценарій видається цілком ймовірним.

Майнер Hut 8 впевнений у зростанні BTC до $100 000
Курс BTC та складність майнінгу. Джерело: Hashrate Index.

Поточну ситуацію у сфері майнінгу, Енніс прокоментувала наступним чином: «Зараз змінилося те, що ми бачимо, як ціна біткоїна трохи знизилася, але хешрейт продовжує зростати. Я думаю, що дійсно цікавим є те, що ми бачимо величезну кількість нових учасників у глобальній мережі Біткоїна».

Вона також підкреслює необхідність утримання достатнього обсягу резервів та забезпечення сталого надходження операційного виторгу для зменшення залежності від короткострокових коливань ціни активу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Прогноз від Кеті Вуд

Гендиректорка ARK Invest Кеті Вуд орієнтується на довгострокову перспективу при інвестуванні у біткоїн. Вона передбачає, що ціна біткоїна досягне $1 млн до 2030 року під впливом попиту від інституціоналів та кризи фіатної фінансової системи.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023