Майнер Hut 8 впевнений у зростанні BTC до $100 000

Майнер Hut 8 впевнений у зростанні BTC до $100 000

Для цього головному цифровому активу буде необхідно досягти 2-5% від ринкової капіталізації золота.

Віцепрезидент канадської майнінгової компанії Hut 8 Сью Енніс очікує на зростання біткоїна до $100 000 вже до кінця 2024 року. Про це повідомляє Cointelegraph..

Такий прогрес стане можливим, якщо біткоїн зможе охопити принаймні 2-5% ринкової капіталізації золота. Зважаючи на зменшення емісії вдвічі приблизно у квітні наступного року, цей сценарій видається цілком ймовірним.

Майнер Hut 8 впевнений у зростанні BTC до $100 000
Курс BTC та складність майнінгу. Джерело: Hashrate Index.

Поточну ситуацію у сфері майнінгу, Енніс прокоментувала наступним чином: «Зараз змінилося те, що ми бачимо, як ціна біткоїна трохи знизилася, але хешрейт продовжує зростати. Я думаю, що дійсно цікавим є те, що ми бачимо величезну кількість нових учасників у глобальній мережі Біткоїна».

Вона також підкреслює необхідність утримання достатнього обсягу резервів та забезпечення сталого надходження операційного виторгу для зменшення залежності від короткострокових коливань ціни активу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Прогноз від Кеті Вуд

Гендиректорка ARK Invest Кеті Вуд орієнтується на довгострокову перспективу при інвестуванні у біткоїн. Вона передбачає, що ціна біткоїна досягне $1 млн до 2030 року під впливом попиту від інституціоналів та кризи фіатної фінансової системи.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024