Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США

Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США

Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США.

На фоні прогресу перемовин представників партій США щодо підвищення стелі держборгу курс біткоїна зріс на 3% за останню добу і наразі становить близько $28 000. Про це свідчать дані CoinGecko.

Повідомляється про досягнення принципової домовленості між президентом США Джо Байденом та спікером Палати представників Кевіном Маккарті про новий маржинальний рівень державного боргу, що підвищило апетит інвесторів до ризикових активів.

Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США
Курс BTC/USD за останню добу. Джерело: CoinGecko.

Попередні домовленості передбачають підвищення стелі держборгу до 2025 року за умов заморожування поточного рівня витрат на наступний рік і мінімального їхнього зростання на 1% у 2025 році.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Капіталізація біткоїна

Завдяки зростанню курсу BTC протягом останньої доби, ринкова капіталізація біткоїна досягла $541,7 млрд. У сукупному рейтингу активів та компаній біткоїн наразі посідає 12 місце, випереджаючи Visa, JPMorgan Chase, Johnson & Johnson та багато інших корпоративних лідерів з різних галузей.

Торговельний обсяг на провідних біржах за останні години різко виріс на понад 50%, що свідчить про формування загального оптимістичного консенсусу щодо динаміки ринку в наступні дні. Проте певна невизначеність залишатиметься до офіційного повідомлення про нову стелю держборгу США.

Динаміка курсу BTC

Протягом останнього тижня на ринку біткоїна спостерігалася помірна корекція у межах 2%. Проте від початку року головний цифровий актив демонструє значне зростання у понад 68%. Біткоїн також показав позитивну динаміку протягом перших чотирьох місяців цього року.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023