BTC дорожчає на тлі сповільнення інфляції у США

BTC дорожчає на тлі сповільнення інфляції у США

Курс біткоїна досяг позначки $28 167, відреагувавши на повідомлення Бюро статистики праці США про рівень інфляції в країні.

Курс біткоїна відреагував зростанням на нові дані про інфляцію в США, досягнувши позначки $28 167.

BTC дорожчає на тлі сповільнення інфляції у США
Курс BTC/USD. Джерело: CoinGecko

Згідно з повідомленням Бюро статистики праці США, темп інфляції в країні, що вимірюється зміною індексу споживчих цін (CPI), трохи знизився до 4,9% у річному обчисленні у квітні порівняно з 5% у березні. Опубліковані дані виявилися нижчими від ринкових очікувань у 5%.

Інфляція у США

У місячному обчисленні показник CPI очікувано збільшився на 0,4% після такого зростання місяцем раніше. При цьому зростання споживчих цін без урахування вартості харчових продуктів та енергоносіїв (індекс Core CPI) сповільнилося до 5,5% у річному вираженні.

Федеральна резервна система США відстежує дані про темпи зростання споживчих цін у країні, які є одним із важливих факторів при ухваленні рішень щодо грошово-кредитної політики.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Курс біткоїна

Курс біткоїна зростає четвертий місяць поспіль, що є дворічним максимумом. Цього року BTC почав торгуватися з позначки $16 500.

Найбільш значні подорожчання спостерігалися у січні та березні.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024