BTC дорожчає на тлі сповільнення інфляції у США

BTC дорожчає на тлі сповільнення інфляції у США

Курс біткоїна досяг позначки $28 167, відреагувавши на повідомлення Бюро статистики праці США про рівень інфляції в країні.

Курс біткоїна відреагував зростанням на нові дані про інфляцію в США, досягнувши позначки $28 167.

BTC дорожчає на тлі сповільнення інфляції у США
Курс BTC/USD. Джерело: CoinGecko

Згідно з повідомленням Бюро статистики праці США, темп інфляції в країні, що вимірюється зміною індексу споживчих цін (CPI), трохи знизився до 4,9% у річному обчисленні у квітні порівняно з 5% у березні. Опубліковані дані виявилися нижчими від ринкових очікувань у 5%.

Інфляція у США

У місячному обчисленні показник CPI очікувано збільшився на 0,4% після такого зростання місяцем раніше. При цьому зростання споживчих цін без урахування вартості харчових продуктів та енергоносіїв (індекс Core CPI) сповільнилося до 5,5% у річному вираженні.

Федеральна резервна система США відстежує дані про темпи зростання споживчих цін у країні, які є одним із важливих факторів при ухваленні рішень щодо грошово-кредитної політики.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Курс біткоїна

Курс біткоїна зростає четвертий місяць поспіль, що є дворічним максимумом. Цього року BTC почав торгуватися з позначки $16 500.

Найбільш значні подорожчання спостерігалися у січні та березні.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023