BTC дорожчає на тлі сповільнення інфляції у США

BTC дорожчає на тлі сповільнення інфляції у США

Курс біткоїна досяг позначки $28 167, відреагувавши на повідомлення Бюро статистики праці США про рівень інфляції в країні.

Курс біткоїна відреагував зростанням на нові дані про інфляцію в США, досягнувши позначки $28 167.

BTC дорожчає на тлі сповільнення інфляції у США
Курс BTC/USD. Джерело: CoinGecko

Згідно з повідомленням Бюро статистики праці США, темп інфляції в країні, що вимірюється зміною індексу споживчих цін (CPI), трохи знизився до 4,9% у річному обчисленні у квітні порівняно з 5% у березні. Опубліковані дані виявилися нижчими від ринкових очікувань у 5%.

Інфляція у США

У місячному обчисленні показник CPI очікувано збільшився на 0,4% після такого зростання місяцем раніше. При цьому зростання споживчих цін без урахування вартості харчових продуктів та енергоносіїв (індекс Core CPI) сповільнилося до 5,5% у річному вираженні.

Федеральна резервна система США відстежує дані про темпи зростання споживчих цін у країні, які є одним із важливих факторів при ухваленні рішень щодо грошово-кредитної політики.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Курс біткоїна

Курс біткоїна зростає четвертий місяць поспіль, що є дворічним максимумом. Цього року BTC почав торгуватися з позначки $16 500.

Найбільш значні подорожчання спостерігалися у січні та березні.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023