Біткоїн зростає після підвищення облікової ставки ФРС

Біткоїн зростає після підвищення облікової ставки ФРС

Трейдери та інвестори вважають, що нових підвищень цього року не буде.

На засіданні комітету з відкритого ринку при Федеральній резервній системі США 3 травня було прийнято рішення про підвищення облікової ставки ще на 25 б. п., після чого біткоїн подолав ціновий рівень у $29 000. Про це свідчать дані Santiment.

Базова облікова ставка досягла діапазону 5-5,25%, що є найвищим рівнем з 2007 року. Проте під час пресконференції Джерома Павелла не пролунало сигналів щодо планів з подальшого підвищення ставок. Більшість експертів вважає, що вже незабаром регулятор перегляне свою стримувальну політику.

Біткоїн зростає після підвищення облікової ставки ФРС
Курс BTC/USD за останні 24 години. Джерело: CoinGecko.

За останню добу біткоїн додав 2,5% та закріпився вище $29 000. Торговельний обсяг також демонструє позитивний тренд, що підтверджує домінування биків на ринку попри високі процентні ставки.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Регуляторні перспективи

Зростання ключової процентної ставки вище показника базової інфляції історично призводило до припинення циклу підвищення ставок, а згодом – і перехід до стимулюючої грошово-кредитної політики.

Проте період часу між останнім підвищенням та переходом до зниження ставок може різнитися. У середньому він складає п’ять місяців, але загалом може становити від одного до 7-8 місяців.

Розворот ведмежого тренду

Біткоїн демонструє стале зростання протягом останніх чотирьох місяців, що є найдовшим періодом зростання з 2021 року. Від початку року курс BTC збільшився на понад 70%. Інвестори та трейдери дуже чуттєві до ринкових очікувань щодо пом’якшення монетарної політики регулятора найближчими місяцями.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023