Парагвай стає непривабливим для майнерів

Парагвай стає непривабливим для майнерів

Зростання тарифів у країні робить операції з видобутку біткоїнів економічно невигідними.

Підвищення тарифів на електроенергію у Парагваї на 14% призводить до того, що місцеві майнери переводять виробничі потужності до інших країн. Про це повідомляє Bitcoin.com.

Зокрема Аргентина та Бразилія розглядаються такими компаніями як потенційні альтернативи для продовження видобутку монет за більш вигідними тарифами. Максимальний інтерес становить економічна зона Сапала, де створені пільгові умови оподаткування таких операцій.

У Парагваї раніше виступали за тимчасову заборону майнінгу у країні, але ця ініціатива не була схвалена. Проте навіть обговорення таких планів позбавило країну близько $200 млн потенційних інвестицій у галузь.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ситуація у сфері майнінгу

Після зниження субсидії за видобуток блоку з 6,25 BTC до 3,125 BTC майнери стикнулися з додатковими викликами через зростання собівартості видобутку монет. До того ж курс біткоїна поки що не зростає, а навпаки скорегувався до $57 000.

Через зростання витрат і падіння доходів, значна кількість обладнання для майнінгу стає нерентабельною. За оцінками гендиректора Hashlabs Mining Джарана Меллеруда, лише декілька моделей залишаються прибутковими: Antminer S21 Pro, Antminer S21, WhatsMiner M60S, Antminer T21 тощо.

Санкції проти майнерів

У травні цього року у Парагваї розглядалися плани щодо ув’язнення нелегальних майнерів на термін до 10 років. З відповідною ініціативою виступив уряд країни, посилаючись на необхідність у захисті енергосистеми. Влада також збиралася вилучати обладнання у нелегальних майнерів. Зростання регуляторного тиску, а також високі тарифи змушують відповідні компанії змінювати локацію для видобутку монет.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024