Майнер CleanSpark купує конкурента GRIID за $155 млн

Майнер CleanSpark купує конкурента GRIID за $155 млн

Угода має бути закритою до третього кварталу поточного року.

Майнінгова компанія CleanSpark уклала угоду про купівлю конкурента GRIID Infrastructure за $155 млн, яка має бути закритою до третього кварталу 2024 року. Про це повідомляється у пресрелізі CleanSpark.

Купівля GRIID також передбачає ексклюзивну угоду про хостинг, в результаті чого CleanSpark отримає 20 МВт виробничих потужностей від GRIID.

Генеральний директор CleanSpark Зак Бредфорд очікує, що до кінця року операційна потужність компанії в штаті Теннессі перевищить 100 МВт, а до 2026 року вона має досягти позначки у 400 МВт.

Після закриття угоди акціонери GRIID отримають звичайні акції CleanSpark. Ця компанія також візьме на себе непогашену заборгованість та інші зобов'язання GRIID, а також надасть кредит на поповнення обігових коштів у розмірі $5 млн і проміжний кредит на суму $50,9 млн, «які будуть використані для виконання певних зобов'язань GRIID під час підписання угоди».

Що відомо про CleanSpark та GRIID

CleanSpark є однією з провідних компаній у майнінговій галузі. Останнім часом докладає багато зусиль щодо масштабування власного бізнесу. Зокрема у червні стало відомо про придбання п'яти об'єктів для видобутку біткоїнів у штаті Джорджія. Угода вартістю $25,8 млн має бути закрита найближчим часом. Крім того, CleanSpark збирається поглинути китайського майнера MineOne, який опинилася у центрі уваги Адміністрації президента США Джо Байдена через близьке розташування до авіабази.

GRIID – публічна майнінгова компанія, яку заснували у 2018 році. Однак безпосередньо видобутком біткоїнів вона зайнялася з 2019 року. Для майнінгу компанія використовує екологічно чисту енергію, що дозволило створити вертикально інтегровану бізнес-модель самостійного майнінгу зі значними можливостями зростання. Штаб-квартира компанії знаходиться у Цинциннаті, штат Огайо, центр досліджень і розробок – в Остіні, штат Техас. Дата-центри компанії знаходяться у штатах Нью-Йорк і Теннессі.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Що відбувається з резервами майнерів

Останнім часом майнінгова галузь переживає складні часи головним чином через квітневий халвінг, який вдвічі зменшив винагороду за видобутий блок Біткоїна. Тому у червні майнери продали понад 30 000 BTC (еквівалентно $2 млрд), це найвищий місячний обсяг продажу, зафіксований цього року. В наслідок цього резерви майнерів знизилися до 14-річного мінімуму в 1,9 млн BTC.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024