Майнери у червні продали 30 000 BTC

Майнери у червні продали 30 000 BTC

Це найвищий місячний показник, зафіксований цього року.

У червні майнери продали понад 30 000 BTC (еквівалентно $2 млрд), це найвищий місячний обсяг продажу, зафіксований цього року. Про це повідомляє CoinGape.

Цей значний розпродаж призвів до того, що резерви майнерів знизилися до 14-річного мінімуму в 1,9 млн BTC. Майнери пішли на цей крок, щоб утриматися на плаву після нещодавнього халвінгу Біткоїна.

Четвертий халвінг Біткоїна у квітні 2024 року, який знизив винагороду за блок з 6,25 BTC до 3,125 BTC, суттєво вплинув на прибутковість майнерів. Це змусило особливо дрібні компанії ліквідувати свої запаси, щоб покрити операційні витрати. Щобільше, ціна біткоїна наразі набагато нижча за $80 000, що є точкою беззбитковості для майнерів.

Які події вплинули на курс біткоїна

Падіння курсу BTC сталося після новини щодо виплат кредиторам біржі Mt. Gox $8,6 млрд у біткоїнах та інших цифрових активах. А нещодавні масштабні продажі з боку біткоїн-китів, які позбулись BTC на суму понад $4 млрд, ще більше розбурхали ринок.

Крім того, уряд Німеччини нещодавно здійснив переказ $3 млрд зі своїх біткоїн-резервів, за деякими даними, ці активи частково потрапили на біржі та були продані на загальну суму $54 млн. Перша транзакція на суму 200 BTC була відправлена на біржу Coinbase, такий самий другий переказ – на біржу Kraken.

Однак аналітик Алі Мартінес звернув увагу на історичні тенденції, які вказують на потенційний відскок, який зазвичай відбувається після халвінгу.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається з акціями майнерів

Попри складні для майнерів часи, 15 червня акції публічних майнінгових компаній досягли рекордної ринкової капіталізації у $22,8 млрд.

Загалом у першій половині червня акції 14 компаній, що котируються на біржах США, зросли на чолі з Core Scientific і TeraWulf – на 117% та 80% відповідно. Argo Blockchain – єдиний майнер, цінні папери якого подешевшали в червні, зниження склало 7%.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024