Складність майнінгу майже не змінилася

Складність майнінгу майже не змінилася

Також не змінився і середній хешрейт, який опинився на позначці 598,51 EH/s.

Черговий перерахунок складності майнінгу, який відбувся 20 червня, зменшив показник всього на 0,05% до 83,68 T. Відповідні дані надав сервіс BTC.com.

Складність майнінгу майже не змінилася
Графік зміни показника складності майнінгу. Джерело: BTC.com.

Разом зі складністю змінився і хешрейт, знизившись до 598,51 EH/s. На знаходження нового блоку майнерам потрібно було в середньому 10 хвилин та 1 секунда.

Який фактор може знизити хешрейт

Найближчим часом очікується падіння показників хешрейту через наближення літньої спеки. Саме через підвищення температури компаніям потрібно більше енергії для охолодження пристроїв для майнінгу. Це також може призвести до їх зупинки на тлі високого попиту на електроенергію.

Попри нещодавнє скорочення прибутків через халвінг, хешрейт у мережі продовжував зростати головним чином через під’єднання раніше придбаних майнінгових установок. 25 травня його показник піднявся до рекордної позначки в 658 EH/s, згідно з даними Luxor's Hashrate Index.

Однак через спекотне літо це невпинне зростання, ймовірно, сповільниться протягом наступних кількох місяців.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні показники складності

Під час минулого перерахунку складності майнінгу 6 червня, показник знизився на 0,79%, до 83,72 T. Хешрейт знизився також до 599,11 EH/s, а на видобуток одного блоку майнери витрачали приблизно 10 хвилин 5 секунд.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024