Складність майнінгу трохи скорегувалася

Складність майнінгу трохи скорегувалася

Також зменшився і показник хешрейту до рівня 599,11 EH/s, а на видобуток блоку треба дещо більше ніж 10 хвилин.

Після чергового перерахунку складності майнінгу у четвер, 6 червня, показник знизився на 0,79%, до 83,72 T. Відповідні дані оприлюднив сервіс BTC.com.

Складність майнінгу трохи скорегувалася
Як змінилась складність майнінгу 6 червня. Джерело: BTC.com.

Незначні зміни також відбулись і з середнім показником хешрейту, який також знизився до позначки 599,11 EH/s. На видобуток одного блоку майнерам необхідно в середньому 10 хвилин 5 секунд.

На що вказує зменшення показника складності майнінгу

Зменшення показника складності майнінгу вказує на те, що кількість обчислювальних потужностей, залучених до мережі біткоїна, знизилася. Це може статися через різні причини, такі як вихід з ринку менш ефективних майнерів, через підвищення витрат на електроенергію, зниження ціни біткоїна або навіть певні регуляторні обмеження у деяких юрисдикціях.

Зменшення складності майнінгу автоматично коригується мережею для підтримки стабільного інтервалу між блоками, забезпечуючи таким чином безперебійну роботу мережі. Це зниження може створити сприятливі умови для майнерів, які залишились, підвищуючи їхню прибутковість завдяки легшому вирішенню блоків. Таким чином, зменшення показника складності є адаптаційним механізмом, який дозволяє мережі біткоїна залишатися стійкою та ефективною, незалежно від коливань кількості учасників.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Минулі показники

Під час попереднього перерахунку показник складності майнінгу виріс до 84,38 T, додавши 1,48%. Крім складності, зріс також середній показник хешрейту до 603,62 EH/s, а середній час для знаходження блоку складав для майнерів 9 хвилин 52 секунди.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024