Складність майнінгу почала зростати

Складність майнінгу почала зростати

Разом зі складністю збільшився й показник хешрейту.

Показник складності майнінгу після чергового перерахунку 23 травня виріс на 1,48% до 84,38 T. Про це свідчать дані сервісу BTC.com.

Крім складності, зріс також середній показник хешрейту до 603,62 EH/s. На знаходження нового блоку майнерам тепер необхідно в середньому 9 хвилин 52 секунди.

Складність майнінгу почала зростати
Як змінились показники складності майнінгу та хешрейту. Джерело: BTC.com.

Яким чином регулюється складність майнінгу

Складність майнінгу біткоїнів корегується автоматично кожні 2016 блоків, або приблизно кожні два тижні. Цей механізм, відомий як «коригування складності», забезпечує стабільність і передбачуваність випуску нових блоків.

Якщо блоки видобуваються швидше, ніж за 10 хвилин у середньому, складність майнінгу збільшується, щоб уповільнити процес. Якщо блоки видобуваються повільніше, складність зменшується, щоб прискорити видобуток.

Цей адаптивний підхід гарантує, що нові біткоїни випускаються постійним темпом, попри зміни в потужності майнінгового обладнання або кількості майнерів у мережі, підтримуючи баланс та безпеку Біткоїн-мережі.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які показники складності були минулого разу

Попередній перерахунок складності майнінгу відбувся 9 травня, після чого показник знизився на 5,62% до позначки 83,15 T. Хешрейт також упав до рівня 595,01 EH/s. На видобуток нового блоку майнери витрачали 10 хвилин 36 секунд.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024