Складність майнінгу почала знижуватись

Складність майнінгу почала знижуватись

Крім цього параметру впав також і середній показник хешрейту.

9 травня відбувся черговий перерахунок складності майнінгу, після чого цей показник знизився на 5,62% до позначки 83,15 T. Відповідні дані надав сервіс BTC.com.

Складність майнінгу почала знижуватись
Як змінились показники складності майнінгу та хешрейту. Джерело: BTC.com.

Окрім складності, знизився також і середній показник хешрейту до рівня 595,01 EH/s. Тепер на видобуток кожного нового блоку необхідно в середньому 10 хвилин 36 секунд.

Чому знижуються показники складності та хешрейту

Показники складності майнінгу та хешрейту в мережі Біткоїна можуть знижуватися з кількох причин. Складність майнінгу автоматично коригується кожні 2016 блоків, приблизно кожні два тижні, щоб забезпечити, що час генерації одного блоку залишається близько 10 хвилин.

Якщо багато майнерів виходять з мережі, наприклад, через зниження прибутковості майнінгу або через законодавчі заборони, загальний хешрейт мережі знижується. Це, своєю чергою, призводить до зниження складності майнінгу на наступний період корекції, щоб компенсувати зменшення обчислювальної потужності та підтримувати ритмічність створення блоків.

Таким чином, зниження хешрейту та складності є індикатором змін у майнінговій активності та може відображати ширші економічні чи регулятивні зміни у використанні Біткоїна.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Які показники були минулого разу

Нагадаємо, що після перерахунку 24 квітня, показник складності виріс на 1,99% до 88,1 T. Водночас середній хешрейт досяг рівня у 630,45 EH/s. На видобуток блоку майнери тоді витрачали 9 хвилин 49 секунд.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024