Складність майнінгу продовжує зростати

Складність майнінгу продовжує зростати

Це перший перерахунок цього показника після халвінгу.

Показник складності майнінгу після чергового перерахунку, що відбувся 24 квітня, виріс на 1,99% до 88,1 T. Відповідні дані надав сервіс BTC.com.

Складність майнінгу продовжує зростати
Як змінились показники складності та хешрейту. Джерело: BTC.com.

Разом зі складністю зріс і середній показник хешрейту до 630,45 EH/s. На видобуток одного блоку тепер необхідно в середньому 9 хвилин 49 секунд. Нагадаємо, це перший перерахунок складності майнінгу після халвінгу.

Чому зростання складності майнінгу важливе для Біткоїна

Для Біткоїна зростання складності майнінгу є важливим з кількох причин. Перш за все це забезпечує безпеку мережі, роблячи атаку 51% менш ймовірною й захищаючи від подвійного витрачання. Крім того, зростання складності свідчить про збільшення інтересу до Біткоїна, що може вказувати на загальний розвиток та підтримку мережі з боку майнерів і інвесторів.

Також висока складність майнінгу сприяє стабільності блокчейну та його ефективному функціонуванню, що є важливим для довіри та прийняття біткоїна як глобальної цифрової валюти.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Минулі показники

Минулого разу після перерахунку складності майнінгу, який відбувся 10 квітня, складність виросла до нового рекордного рівня – 86,39 T (+3,92%).

Разом зі складністю зріс і середній показник хешрейту до позначки 618,15 EH/s. На видобуток одного блоку майнери витрачали в середньому 9 хвилин 38 секунд.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024