Складність майнінгу оновила рекорд

Складність майнінгу оновила рекорд

Після перерахунку зріс також показник хешрейту.

Складність майнінгу Біткоїна після чергового перерахунку у середу, 10 квітня, виросла до нового рекордного рівня – 86,39 T (+3,92%). Відповідні дані надав сервіс BTC.com.

Разом зі складністю зріс і середній показник хешрейту до позначки 618,15 EH/s. На видобуток одного блоку тепер необхідно в середньому 9 хвилин 38 секунд.

Складність майнінгу оновила рекорд
Показники складності майнінгу станом на 11 квітня. Джерело: BTC.com.

Рекордне зростання хешрейту

Одним з важливих факторів зростання хешрейту є стабільність і подорожчання біткоїна, яке збільшує потенційну прибутковість майнінгу, мотивуючи майнерів розширювати свої операції та приваблюючи нових учасників на ринок.

Окрім того, поліпшення мережевої інфраструктури та розвиток Біткоїн-технологій сприяють загальному інтересу та інвестиціям в майнінгову індустрію, спонукаючи подальше збільшення хешрейту.

З початку 2024 року хешрейт зріс на 14,7%. Його пік становив 631 EH/s за семиденною ковзною середньою 11 березня – трохи менше, ніж через тиждень після того, як біткоїн перевищив свій попередній історичний максимум у $68 990.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні показники складності та хешрейту

Після попереднього перерахунку складності майнінгу, який відбувся 28 березня, показник знизилася на 0,98%, до 83,13 T. Середній показник хешрейту також трохи впав – до 594,93 EH/s. На видобуток нового блоку майнери витрачали 10 хвилин 6 секунд.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024