Аналітики обвалили акції Riot Platforms

Аналітики обвалили акції Riot Platforms

До кінця торгової сесії майнер зміг відновити втрачені позиції.

Акції компанії Riot Platforms, яка займається видобутком біткоїнів, обвалились під час торгової сесії у середу, 5 червня, майже на 8% після виходу звіту від аналітичної компанії Kerrisdale Capital щодо стану майнінгової галузі у США. Про це повідомляє The Block.

«Майнінг біткоїнів є однією з найгірших бізнес-моделей для публічної компанії, з якими ми коли-небудь стикалися. Непередбачуваний дохід, капіталомісткий, надзвичайно конкурентний, чистий товарний продукт, який останнім часом привертає пильну увагу регуляторних органів навіть у таких дружніх до криптовалют місцях, як Техас, де Riot видобуває 100% своїх біткоїнів», - йдеться у звіті Kerrisdale Capital.

На думку аналітиків, біржові фонди та продукти, в основі яких лежить біткоїн, а також сам головний цифровий актив – є кращими інвестиціями.

«Riot – це фундаментально поганий спосіб для інвесторів висловити своє ставлення до Біткоїна, і в довгостроковій перспективі акції мають набагато більше шансів бути розмитими на порох, ніж інвестиції у біткоїн», - пишуть представники Kerrisdale Capital.

Через публікацію звіту акції Riot впали на 7,7% до $8,9 за акцію, а з початку року - на 42%. Інші публічні компанії, що займаються видобутком біткоїнів, також постраждали. Зокрема акції Marathon Digital подешевшали приблизно на 3,3%, а Gryphon Digital – на 4%.

Реакція Riot Platforms на звіт

Компанія Riot Platforms Inc висловила рішучу незгоду з твердженнями, що містились у звіті Kerrisdale Capital.

«Ми вважаємо, що абсурдність цих тверджень буде продемонстрована через виконання наших амбітних планів зі зростання на 2024 рік і відповідні фінансові показники», - зауважили в майнінговій компанії.

Також варто зауважити, що по закінченню торгової сесії напередодні, акції Riot Platforms відновили втрати, досягнувши позначки $9,7 (+0,21%).

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

На акції яких майнерів варто звернути увагу

Попри негативний звіт Kerrisdale Capital, акції майнінгової компанії TeraWulf різко зросли у ціні під час торгової сесії 4 червня.

TeraWulf також відзвітувала, що у травні компанія видобула 186 біткоїнів. Вона отримувала по $31 239 за видобутий біткоїн з урахуванням вартості електроенергії $0,039/кВт-год.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024