Акції майнера TeraWulf стрімко зросли після звіту

Акції майнера TeraWulf стрімко зросли після звіту

У травні компанія намайнила 186 біткоїнів, таким чином видобуваючи щодня по 6 BTC.

Акції майнінгової компанії TeraWulf різко зросли у ціні під час торгової сесії 4 червня, після того, як вона опублікувала щомісячний звіт про видобуток біткоїнів. Про це йдеться на офіційному сайті майнера.

У цей день акції TeraWulf зросли на 22,4%, закривши торгову сесію на рівні $2,51 за акцію. З початку року акції компанії зросли на 9,1%, а її ринкова капіталізація майже досягла позначки у $840 млн.

У травні компанія намайнила 186 біткоїнів, таким чином у середньому TeraWulf видобувала приблизно по 6 біткоїнів на день. Станом на сьогодні операційна потужність обладнання компанії становить 8 EH/s, що на 82% більше, ніж торік. У травні компанія в середньому отримувала $31 239 за видобутий біткоїн з урахуванням вартості електроенергії $0,039/кВт-год.

Що відомо про дата-центри TeraWulf

TeraWulf володіє та управляє вертикально інтегрованими, екологічно чистими підприємствами з видобутку біткоїнів у США. Наразі компанія має два об'єкти з видобутку біткоїнів: власний об'єкт Lake Mariner у Нью-Йорку та об'єкт Nautilus Cryptomine у Пенсильванії, який є спільним підприємством з Cumulus Coin.

«Команда Lake Mariner досягла значного прогресу в будівництві четвертого корпусу, який планується завершити в червні та в якому буде розміщено близько 10 000 майнерів Bitmain останніх поколінь S21 і S21 Pro. Очікується, що після запуску в експлуатацію об’єкта наша загальна операційна потужність зросте до рівня вище 10 EH/s», - сказав віцепрезидент з операційної діяльності TeraWulf Шон Фаррелл.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як справи у конкурентів

На відміну від TeraWulf, його конкурент Bitfarms відзвітував про сильне скорочення доходів. Через халвінг та несприятливі погодні умови фінансові показники майнінгової компанії впали на 42%.

Також Bitfarms повідомила про падіння видобутку монет з 263 BTC ($18,1 млн) у квітні до 156 BTC ($10,7 млн) у травні.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024