Доходи майнера Bitfarms впали майже вдвічі

Доходи майнера Bitfarms впали майже вдвічі

Чимало компаній переживають кризу через падіння винагороди за видобуток блоку після халвінгу.

За підсумками травня 2024 року доходи майнера Bitfarms знизилися на 42% через халвінг та несприятливі погодні умови. Про це повідомляється в офіційному пресрелізі компанії.

Bitfarms повідомила про падіння видобутку монет з 263 BTC ($18,1 млн) у квітні до 156 BTC ($10,7 млн) у травні. Головною причиною стало зменшення субсидії за видобуток блоку після халвінгу до 3,125 BTC.

Додатковим негативним чинником стали аномально низькі температури у Ріо Куарто (Аргентина), де розміщені основні виробничі потужності Bitfarms з видобутку біткоїнів. Загалом енергетичні витрати компанії на видобуток одного біткоїна зросли на рекордні 45%.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Про компанію Bitfarms

Bitfarms ­­– це публічна компанія з видобутку біткоїнів, що базується в Канаді. Вона була заснована у 2017 році та управляє великими майнінговими потужностями по всій Північній та Південній Америці, в тому числі у Квебеку, штаті Вашингтон, Парагваї та Аргентині.

Станом на початок 2024 року Bitfarms володіла понад 50 000 майнінгових установок і була однією з найбільших публічних компаній з видобутку біткоїнів. Bitfarms є вертикально інтегрованою компанією, що означає, що вона здійснює власний ремонт і виробництво майнінгового обладнання через дочірні компанії. Акції компанії торгуються на фондовій біржі Торонто (BITF) та Nasdaq (BITF).

Спроба поглинання компанії

У травні 2024 року майнінгова компанія Riot Platforms, яка базується в Колорадо, спробувала поглинути Bitfarms зі значною надбавкою до ціни акцій. Riot, яка володіла часткою Bitfarms в 9,25%, запропонувала акціонерам грошову компенсацію та звичайні акції, що загалом становило близько $950 млн, або 24% премії до середньозваженої за обсягом місячної ціни акцій Bitfarms. При цьому, акціонерам Bitfarms належало б близько 17% акцій об'єднаної компанії. Але менеджмент та акціонери відхилили цю пропозицію.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024