Біткоїн-резерви майнерів скоротилися до 14-річного мінімуму

Біткоїн-резерви майнерів скоротилися до 14-річного мінімуму

Зараз на балансі компаній знаходиться лише 1,8 млн монет, що еквівалентно $128 млрд.

Біткоїн-резерви майнінгових компаній скоротились до позначки у 1,8 млн монет і досягли мінімуму за останні 14 років. Про це свідчать дані аналітичної платформи CryptoQuant.

«Авуари майнінгових компаній знизились на 50% порівняно з максимумами. Минуло 14 років з того часу, як резерви майнерів Біткоїна були такими низькими», - йдеться у повідомленні.

Зараз на балансі компаній, що займаються видобутком біткоїнів, знаходиться понад 1,8 млн BTC, що еквівалентно за поточним курсом майже $128 млрд.

За словами аналітиків, ринок біткоїна наближається до гострої кризи пропозиції. Оскільки крім зниження резервів майнінгових компаній, свою роль у цьому процесі відіграє підвищення попиту з боку інституційних і роздрібних інвесторів. Також формуванню кризи сприяє низька інфляція, додали в CryptoQuant.

Що таке криза пропозиції та до чого вона призводить

Криза пропозиції біткоїна виникає, коли кількість доступних для купівлі біткоїнів різко зменшується, часто через збільшення попиту або зростаючу кількість власників, які воліють зберігати свої активи, а не продавати їх. Це може бути викликано різними факторами, такими як макроекономічна нестабільність, більше визнанням біткоїна як засобу збереження вартості або позитивні регуляторні новини.

Криза пропозиції призводить до підвищення цін на біткоїн, оскільки обмежена кількість доступних монет на ринку спричиняє зростання вартості активу. Таке явище може стимулювати подальший інтерес інвесторів та збільшення попиту, створюючи циклічний ефект, який підсилює зростання ціни біткоїна на ринку.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Падіння прибутків

Про падіння прибутків майнінгових компаній повідомляв ще на початку травня генеральний директор CryptoQuant Кі Янг Джу. За його словами, доходи майнерів знизились до рівня початку 2023 року насамперед через зниження удвічі субсидії після халвінгу. Крім зменшення видобутку біткоїнів негативно вплинуло на прибутковість компаній зниження самого курсу BTC.

Невдовзі аналітична компанія Kaiko також підтвердила, що майнери збираються розпродати свої накопичення.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024