Пул Ocean Mining відкрив штаб-квартиру у Сальвадорі

Пул Ocean Mining відкрив штаб-квартиру у Сальвадорі

Присутність пулу допоможе країні ще більше просунутися у впровадженні головного цифрового активу.

Майнінговий пул Ocean Mining, який підтримує співзасновник Twitter Джек Дорсі, 29 травня відкрив хаб у центральноамериканській країні Сальвадор. Про це повідомляє Cointelegraph.

Хаб розташувався у столиці Сальвадору, Сан-Сальвадорі й функціонуватиме як штаб-квартира. Президент Ocean Марк Артемко, зазначив, що Сальвадор був очевидним вибором для фірми, щоб продовжити свої зусилля з децентралізації та отримати глобальну присутність.

«У той час, як Венесуела та ЄС запроваджують законодавство про заборону майнінгу біткоїнів, політична позиція Сальвадору є різким контрастом і маяком надії для індустрії», - зауважив Артемко.

За словами співзасновника і технічного директора Ocean Люка Дашжра, запуск пулу в Сальвадорі допоможе країні, яка зробила біткоїн законним платіжним засобом у 2021 році, ще більше просунутися у впровадженні головного цифрового активу.

«Сальвадор знаходиться на передньому краї впровадження біткоїна та майнінгу біткоїнів, і ми вважаємо, що присутність Ocean тут допоможе просунути ці зусилля і створити нові можливості для Сальвадору та інших країн», - додав Дашжр.

Що треба знати про Ocean Mining

Ocean Mining позиціює себе як децентралізований майнінговий пул був створений в кінці 2023 року. Він відрізняється перш за все тим, що є першою прозорою платформою без опіки, де майнери одержують винагороду за блок безпосередньо від транзакції, що усуває ризик, пов'язаний з утриманням традиційними пулами платежів від окремих майнерів.

Так, традиційні пули для майнінгу біткоїна беруть на себе зберігання винагород за блок і транзакційні комісії, а потім розподіляють їх між майнерами. Некастодіальні виплати Ocean безпосередньо майнерам із винагороди за блок усувають цей ризик.

Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Пули для майнінгу (майнінгові пули, майнінг-пули) біткоїнів — це децентралізован...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які інструменти пропонує Ocean

Торік у грудні Ocean представив оновлення програмного забезпечення, що дало майнерам можливість обирати один з кількох шаблонів блоків для майнінгу.

Крім того, у найближчому майбутньому пул збирається перейти на протокол Stratum v2, що спростить майнерам процес створення бажаних шаблонів блоків.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024