В ОАЕ заборонили аграріям майнити

В ОАЕ заборонили аграріям майнити

Відповідне рішення влада Абу-Дабі прийняла через побоювання різкого збільшення споживання електроенергії.

В Абу-Дабі (ОАЕ) Управління з сільського господарства та безпеки харчових продуктів заборонило агропромисловим компаніям займатися майнінгом біткоїнів. Про це повідомило Khaleej Times.

Влада емірату занепокоєна, що майнінг на сільськогосподарських фермах може призвести до різкого споживання електроенергії. Відповідно, така діяльність, на думку влади, вважається неправомірним використанням ферм «в цілях, відмінних від її передбачуваного використання».

У разі виявлення порушень, обіцяють штрафні санкції у розмірі 10 000 дирхамів (близько $2720).

Ставлення до майнінгу в країні

Попри заборону майнінгу на фермах в Абу-Дабі, загалом влада ОАЕ позитивно ставиться до видобутку біткоїнів і підтримує розвиток галузі. Як відомо, влада здійснює мультимільйонні інвестиції у майнінг.

Точний обсяг прямих інвестицій уряду ОАЕ сюди невідомий, але вже реалізується ціла низка заходів, орієнтованих на розвиток видобутку біткоїнів у країні. Вони включають створення сприятливого регуляторного середовища для Біткоїн-індустрії; надання субсидій на відновлювану енергію, що використовується для майнінгу та залучення в країну великих компаній, що займаються видобутком біткоїнів.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто займається видобутком біткоїнів в ОАЕ

В ОАЕ останнім часом спостерігається різке зростання кількості об'єктів для видобутку біткоїнів, і в регіоні було створено кілька великих майнінгових ферм. Зокрема у 2021 році Phoenix Technology та Zero Two збудували ферму з гідроохолодженням потужністю в 650 МВт.

А у лютому 2023 року один зі світових лідерів у сфері майнінгу Marathon Digital долучився до реалізації проєктів у ОАЕ. Планується побудувати дві ферми з імерсійним охолодженням та потужністю у 250 МВт.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024