Топ-5 ASIC-майнерів з найшвидшою окупністю

Топ-5 ASIC-майнерів з найшвидшою окупністю

Нові моделі демонструють вищі показники, але значний вплив також має вартість електроенергії.

Серед усіх ASIC-майнерів на ринку найменший термін окупності має модель Bitmain Antminer S21. Про це повідомляє гендиректор Hashlabs Джаран Меллеруд.

До п’ятірки лідерів увійшли такі моделі: Antminer S21, Whatsminer M60S, Antminer T21, Whatsminer M60 та Antminer S19K Pro. За мінімальних витрат на електроенергію ($0,03 кВТ-год.) самоокупність може бути досягнута приблизно за пів року (185 днів). Проте за високих цін на електроенергію може знадобитися 2,5-3 роки.

Топ-5 ASIC-майнерів з найшвидшою окупністю
Лідери за окупністю серед майнерів. Джерело: соцмережа Х.

Структура витрат також може вплинути на вибір обладнання, а також доцільність придбання відносно старих моделей. Джаран Меллеруд зазначає, що якщо витрати на електроенергію перевищують $0,08 за кВт-год., то займатися майнінгом невигідно на будь-якому обладнанні. У цьому разі монети краще купити на ринку.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Компанії-виробники ASIC

ASIC-майнери – це спеціалізоване обладнання, призначене для видобутку біткоїнів. Bitmain – одна з найвідоміших компаній в індустрії, що виробляє серію Antminer, яка включає одні з найпотужніших і найефективніших ASIC-майнерів на ринку.

Відома своєю серією Whatsminer, MicroBT є ще одним великим гравцем у галузі майнінгу, пропонуючи конкурентоспроможні продукти з точки зору продуктивності та ефективності. Насамкінець Canaan є виробником серії AvalonMiner, яка існує вже довгий час і продовжує залишатися популярним вибором серед майнерів.

Розпродаж старих моделей

Через халвінг і зростання собівартості видобутку монет приблизно вдвічі американські майнери наразі продають старі моделі ASIC-майнерів. Зокрема гуртова компанія SunnySide Digital реалізує близько 6000 старих пристроїв у країни з більш вигідними для майнінгу умовами. Спочатку майнінгові установки будуть відправлені на склад у Колорадо-Спрінгс, де спеціалісти їх оновлять та підготують до перепродажу за кордон.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024