Американські майнери позбавляються старих «асіків»

Американські майнери позбавляються старих «асіків»

Оптова компанія SunnySide Digital закуповує пристрої, ремонтує їх та відправляє іноземним покупцям.

Американська оптова компанія SunnySide Digital збирається продати близько 6000 старих пристроїв з видобутку біткоїнів у країни з більш вигідними для майнінгу умовами. Про це повідомляє Bloomberg.

Спочатку майнінгові установки будуть відправлені на склад у Колорадо-Спрінгс, де їх оновлять та підготують до перепродажу. Загалом SunnySide Digital планує отримати та відремонтувати напередодні халвінгу кілька сотень тисяч майнерів.

Оскільки вартість електрики є найбільшою статтею витрат, багатьом компаніям, зокрема, таким гігантам, як Marathon Digital Holdings Inc. та Riot Platforms, потрібно регулярно проводити оновлення. Проте їхні старі пристрої можуть бути корисними в регіонах з дешевою електроенергією.

«Це природна міграція, покупці старих майнерів працюють у тих регіонах світу, де електроенергія дешевша», – розповів головний виконавчий директор SunnySide Digital Тарас Кулик, додавши, що найімовірніше майнери поїдуть у такі країни, як Ефіопія, Танзанія, Парагвай та Уругвай.

Більшість пристроїв, які готуються до продажу, – це колись популярні майнери Bitmain S19. Генеральний директор компанії Hashlabs Mining Джаран Меллеруд також підтвердив, що хоча S19 і аналогічні моделі стануть невигідними у США після халвінгу, вони все ще здатні приносити прибуток у деяких країнах Африки.

Ефіопія як центр майнінгу

Незважаючи на те, що сьогодні світовими лідерами за часткою хешрейту в загальносвітовому обсязі є США та Китай, незабаром одним із центрів майнінгу може стати Ефіопія.

Головною перевагою цієї африканської країни є доступ до дешевої електроенергії, яка значною мірою забезпечується Великою ефіопською греблею Відродження, найбільшою гідроелектростанцією Африки. Середня вартість електроенергії тут для майнерів становить $0,05–0,06 за кВт/год, що є одним із найнижчих показників у світі.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які пристрої купують майнери

Одна з лідерів майнінгової промисловості, компанія Bitfarms домовилася з виробником Bitmain про постачання майже 52 000 пристроїв. Це будуть установки Antminer T21 та Antminer S21.

Загальна сума угоди становила $143,7 млн. Ціна T21 на сайті виробника вказана у $4370, проте Bitfarms вони обійшлися по $2660.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024