Американські майнери позбавляються старих «асіків»

Американські майнери позбавляються старих «асіків»

Оптова компанія SunnySide Digital закуповує пристрої, ремонтує їх та відправляє іноземним покупцям.

Американська оптова компанія SunnySide Digital збирається продати близько 6000 старих пристроїв з видобутку біткоїнів у країни з більш вигідними для майнінгу умовами. Про це повідомляє Bloomberg.

Спочатку майнінгові установки будуть відправлені на склад у Колорадо-Спрінгс, де їх оновлять та підготують до перепродажу. Загалом SunnySide Digital планує отримати та відремонтувати напередодні халвінгу кілька сотень тисяч майнерів.

Оскільки вартість електрики є найбільшою статтею витрат, багатьом компаніям, зокрема, таким гігантам, як Marathon Digital Holdings Inc. та Riot Platforms, потрібно регулярно проводити оновлення. Проте їхні старі пристрої можуть бути корисними в регіонах з дешевою електроенергією.

«Це природна міграція, покупці старих майнерів працюють у тих регіонах світу, де електроенергія дешевша», – розповів головний виконавчий директор SunnySide Digital Тарас Кулик, додавши, що найімовірніше майнери поїдуть у такі країни, як Ефіопія, Танзанія, Парагвай та Уругвай.

Більшість пристроїв, які готуються до продажу, – це колись популярні майнери Bitmain S19. Генеральний директор компанії Hashlabs Mining Джаран Меллеруд також підтвердив, що хоча S19 і аналогічні моделі стануть невигідними у США після халвінгу, вони все ще здатні приносити прибуток у деяких країнах Африки.

Ефіопія як центр майнінгу

Незважаючи на те, що сьогодні світовими лідерами за часткою хешрейту в загальносвітовому обсязі є США та Китай, незабаром одним із центрів майнінгу може стати Ефіопія.

Головною перевагою цієї африканської країни є доступ до дешевої електроенергії, яка значною мірою забезпечується Великою ефіопською греблею Відродження, найбільшою гідроелектростанцією Африки. Середня вартість електроенергії тут для майнерів становить $0,05–0,06 за кВт/год, що є одним із найнижчих показників у світі.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які пристрої купують майнери

Одна з лідерів майнінгової промисловості, компанія Bitfarms домовилася з виробником Bitmain про постачання майже 52 000 пристроїв. Це будуть установки Antminer T21 та Antminer S21.

Загальна сума угоди становила $143,7 млн. Ціна T21 на сайті виробника вказана у $4370, проте Bitfarms вони обійшлися по $2660.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024