Венесуела заборонила майнінг

Венесуела заборонила майнінг

На заході країни в межах боротьби з корупцією були вилучені понад 2000 майнерів.

Міністерство енергетики Венесуели має намір відключити усі майнінгові дата-центри від енергопостачання з метою встановлення контролю за енергоспоживанням. Про це повідомляє місцеве видання Alberto News.

«Мета – відключити всі ферми з видобутку цифрових валют у країні від національної електричної системи, щоб уникнути високого попиту і продовжити надання ефективного та надійного сервісу всім венесуельцям», - повідомили представники Міненерго.

Відповідні заходи були вжиті після того, як на заході країни у місті Маракаї в межах боротьби з корупцією були вилучені понад 2000 пристроїв для видобутку цифрових активів.

Масштабна криза в країні та спроби обійти санкції

Енергетична криза у Венесуелі триває близько 15 років ..І з часом ситуація тільки погіршилася.

Починаючи з середини 2010-х років, країна зіткнулася з гіперінфляцією, різким падінням ВВП, дефіцитом основних товарів і масовим безробіттям. Основними причинами кризи стали низькі ціни на нафту, яка є головним експортним продуктом Венесуелі, неефективне управління економікою, корупція та політична нестабільність. В результаті мільйони венесуельців були змушені емігрувати в пошуках кращих умов життя, а ті, хто залишилися, стикаються з нестачею харчових продуктів, медикаментів та базових послуг, що створює гуманітарну катастрофу в країні.

Криза в енергетиці у 2019 році призвела до масових відключень, які на тиждень залишили кілька міст без світла.

З метою обходу санкцій державна нафтова компанія Венесуели PDVSA вирішила вести розрахунки у стейблкоїнах. Проте невдовзі на вимогу влади США, криптогаманці компанії почали блокувати.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ставлення до Біткоїна

Ще зовсім нещодавно будь-яка діяльність, пов'язана з біткоїнами, жорстоко припинялася владою Венесуели. Проте, за повідомленням місцевої асоціації криптобізнесу Cavemcrip, уряд країни начебто готується до скасування обмежень на операції з головним цифровим активом.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024