У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу

Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S.

Компанія Hashlabs Mining запустила у Фінляндії новий проєкт, який використовує тепло від майнінгу для обігріву будинків під час холодної зими. Про це повідомляє Cointelegraph.

Проєкт поєднує в собі виробництво тепла за допомогою майнінг-пристрою з гідроохолодженням ASIC WhatsMiner M63S з фінською системою централізованого теплопостачання, де тепло передається від централізованого джерела через мережу ізольованих труб до будівель. Новий проєкт дозволить домогосподарствам отримувати вигоду від промислового майнінгу BTC.

«За допомогою промислових споживачів, таких як майнери біткоїнів, Фінляндія може все більше використовувати свою потужну атомну електростанцію для виробництва тепла», - зазначив співзасновник Hashlabs Mining Джаран Меллеруд.

У цьому проєкті Hashlabs використовує гарячу воду, отриману від майнера WhatsMiner M63S, яка досягає температури 70 градусів за Цельсієм.

«Найкращим постачальником гарячої води для централізованого опалення є майнінг біткоїнів», - заявив засновник Hashlabs.

Гаряча вода, вироблена за допомогою WhatsMiner, має замінити тепло, що виробляється на станціях, які використовують різні види палива.

Раціональне використання енергії

За останні роки концепція використання тепла, отриманого від майнінгу біткоїнів, для опалення набирає обертів. Таким чином кмітливі майнери знаходять багато способів зробити біткоїн більш екологічним та стійким.

Наприклад деякі майнери знайшли способи використовувати тепло, отримане від майнінгу біткоїнів, для обігріву басейнів, зневоднення м'яса, щоб зробити в'ялену яловичину, або навіть для сушіння деревини. У червні 2023 року лазня в Нью-Йорку повідомила своїм клієнтам, що використовує побічне тепло від установок для видобутку біткоїнів як енергію для роботи своїх об'єктів.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Як майнери вирішили диверсифікувати бізнес після халвінгу

Щоб максимально безболісно пережити післяхалвінговий період, найбільша майнінгова компанія Marathon Digital планує почати заробляти на теплі, що генерують пристрої для видобутку біткоїнів. Зокрема, фірма збирається обігрівати теплиці й розводити креветок, використовуючи отримане тепло.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024