Ірак може зайнятися майнінгом на факельному газі

Ірак може зайнятися майнінгом на факельному газі

Місцеве нафтове родовище Румайла є одним з найбільших у світі забруднювачів атмосфери.

Влада Іраку рішуче налаштована розв'язувати проблему з викидами в атмосферу під час видобування нафти. Для цього вона планує використовувати технологію уловлювання факельного газу, заявив заступник прем'єр-міністра Іраку Мухаммад Алі Тамім, передає Cointelegraph.

«Уряд Іраку розширює своє партнерство й укладає угоди, щоб ми могли, наприклад, використовувати технології для уловлювання факельного газу, створювати й досягати незалежності в енергетиці, а також інвестувати в інші джерела енергії, включаючи відновлювані джерела і сонячну енергію», – заявив Тамім.

Заява про використання «технологій» для уловлювання факельного газу змусила представників Біткоїн-спільноти припустити, що Ірак має намір увійти в сектор майнінгу.

Через віддаленість багатьох нафтових родовищ Іраку перероблення факельного газу довгий час вважалася економічно недоцільним, і тому значна його частина досі потрапляє в атмосферу.

Іракське нафтове родовище Румайла є найбільшим у світі забруднювачем атмосфери через викиди, пов’язані з факельним газом. Сьогодні докладаються зусилля, щоб до 2027 року уловлювати й переробляти до 60% цього газу замість його спалювання.

Майнінг на факельному газі

Майнінг біткоїнів за допомогою енергії факельних газів є інноваційним методом використання побічних продуктів видобутку нафти. Газ, який виникає під час нафтовидобутку, використовується для генерації електроенергії за допомогою спеціалізованих генераторів. Ця енергія потім направляється на живлення майнінгових установок, що дозволяє видобувати біткоїни.

Цей підхід не тільки зменшує екологічний вплив, пов'язаний зі спалюванням газу, але й забезпечує ефективне використання ресурсів, що раніше вважалися відходами. Такий метод майнінгу сприяє зниженню вартості енергії для майнінгових операцій та може зробити процес добування біткоїнів більш прибутковим і сталою альтернативою в індустрії, що шукає шляхи зменшення свого вуглецевого сліду.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прибутковий бізнес на газу

Тим часом американська майнінгова компанія Giga Energy, яка побудувала бізнес на використанні факельного газу, розширює свою діяльність в Аргентині. Тут майнінговий майданчик, працював у режимі тестування з грудня 2023 року і до березня видобув BTC на суму від $200 000 до $250 000. Зараз компанія планує розмістить великий контейнер із тисячами майнерів біткоїнів на вершині нафтової свердловини.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024