Giga Energy зосередиться на майнінгу на факельному газі

Giga Energy зосередиться на майнінгу на факельному газі

Компанія розмістить тисячу «асіків» на нафтових родовищах в Аргентині.

Американська майнінгова компанія Giga Energy розширить свою діяльність в Аргентині. Майнер використовуватиме більше енергії від спалювання природного газу на нафтових родовищах, повідомляє CNBC.

«Цей крок не лише розширює наші операційні можливості, а й узгоджується з нашим баченням боротьби зі спалюванням газу в глобальному масштабі», – заявив співзасновник Giga Брент Уайтхед.

Під час видобутку нафти найчастіше відбувається спалювання попутного (факельного) газу. Майнінгова компанія використовує метан, що виділяється, і перетворює його на електроенергію, яку перенаправляє на «асікі».

У межах розширення Giga розмістить великий транспортний контейнер із тисячами майнерів біткоїнів на вершині нафтової свердловини та направить надлишок газу до генераторів.

Giga Energy зосередиться на майнінгу на факельному газі
Джерело: соцмережа X

Майнінговий майданчик Giga в Аргентині, розташований у провінції Мендоса, працював у режимі тестування з грудня 2023 року і вже видобув BTC на суму від $200 000 до $250 000, повідомив інший співзасновник компанії Метт Лохстро.

Своєю чергою, Уайтхед розповів, що майнінг біткоїнів також дозволить скоротити викиди метану.

«Використовуючи природний газ для живлення модульних дата-центрів, Giga робить активний внесок у скорочення глобальних викидів метану», – додав Уайтхед.

Компанія Exa Tech, що надає IT-послуги, допоможе Giga налаштувати обладнання, а нафтогазова компанія Phoenix Global Resources постачатиме газ, потрібний для роботи майнерів.

Про компанію Giga Energy

Компанія Giga почала майнити біткоїни у 2019 році. Її заснували два випускники Техаського університету A&M Брент Уайтхед та Метт Лохстро. Початковими інвестиціями були власні заощадження.

Згодом Giga Energy підписала угоди з більш ніж 20 нафтогазовими компаніями, чотири з яких торгуються на біржі. Вони також ведуть переговори із суверенними фондами добробуту та націлені на розширення бізнесу. Протягом лютого 2022 року до команди із 11 осіб приєднаються шість додаткових співробітників.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще використовує метан для майнінгу

Рішення зайнятися майнінгом ухвалила аргентинська нафтова компанія Tecpetrol. Головними цілями цієї ініціативи є зниження впливу на довкілля та отримання додаткового прибутку. Компанія оперативно закупила майнінгове обладнання та розмістила його на свердловинах.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024