Нафтова компанія з Аргентини вирішила стати майнером

Нафтова компанія з Аргентини вирішила стати майнером

Tecpetrol установить майнінгове обладнання на шести нафтових свердловинах.

Аргентинська нафтова компанія Tecpetrol вирішила зайнятися майнінгом із використанням попутного газу. Про це пише EnergyPortal.

Для цього компанія з Буенос-Айреса уклала партнерство з американською фірмою, яка спеціалізується на аналогічній діяльності в США.

Основними цілями цієї ініціативи є зниження впливу на довкілля та отримання додаткового прибутку.

Головний виконавчий директор Tecpetrol Рікардо Маркус заявив, що майнінгове обладнання, яке розмістять на шести нафтових свердловинах, буде запущено в експлуатацію вже за місяць.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чому вигідно майнити на нафтових родовищах

Майнінг біткоїна – це енергомісткий процес, що потребує великих витрат на електроенергію. Однак він може бути вигідним нафтовим компаніям, оскільки під час видобутку нафти виділяється великий обсяг попутного газу, який зазвичай просто спалюють.

Завдяки обладнанню для уловлювання цього газу можна заживити ASIC-майнери. Це приноситиме нафтовим компаніям додатковий дохід, який може бути використаний для інвестування у нові проєкти або для виплати дивідендів акціонерам.

Зростання популярності «нафтового» майнінгу в Аргентині

Американська майнінгова компанія Crusoe Energy Systems ще влітку уклала партнерство з компанією Unblock, що інвестує в кліматичні проєкти. У межах співпраці буде збудовано факельні установки на нафтових родовищах в Аргентині.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023