Нафтова компанія з Аргентини вирішила стати майнером

Нафтова компанія з Аргентини вирішила стати майнером

Tecpetrol установить майнінгове обладнання на шести нафтових свердловинах.

Аргентинська нафтова компанія Tecpetrol вирішила зайнятися майнінгом із використанням попутного газу. Про це пише EnergyPortal.

Для цього компанія з Буенос-Айреса уклала партнерство з американською фірмою, яка спеціалізується на аналогічній діяльності в США.

Основними цілями цієї ініціативи є зниження впливу на довкілля та отримання додаткового прибутку.

Головний виконавчий директор Tecpetrol Рікардо Маркус заявив, що майнінгове обладнання, яке розмістять на шести нафтових свердловинах, буде запущено в експлуатацію вже за місяць.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чому вигідно майнити на нафтових родовищах

Майнінг біткоїна – це енергомісткий процес, що потребує великих витрат на електроенергію. Однак він може бути вигідним нафтовим компаніям, оскільки під час видобутку нафти виділяється великий обсяг попутного газу, який зазвичай просто спалюють.

Завдяки обладнанню для уловлювання цього газу можна заживити ASIC-майнери. Це приноситиме нафтовим компаніям додатковий дохід, який може бути використаний для інвестування у нові проєкти або для виплати дивідендів акціонерам.

Зростання популярності «нафтового» майнінгу в Аргентині

Американська майнінгова компанія Crusoe Energy Systems ще влітку уклала партнерство з компанією Unblock, що інвестує в кліматичні проєкти. У межах співпраці буде збудовано факельні установки на нафтових родовищах в Аргентині.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024