У Парагваї можуть тимчасово заборонити майнінг

У Парагваї можуть тимчасово заборонити майнінг

Через наплив майнерів у країні почастішали перебої з електроенергією.

У Парагваї законодавці розробили законопроєкт, згідно з яким майнінг та пов'язану з ним діяльність можуть тимчасово заборонити. Це пов'язано з випадками крадіжки електроенергії, що почастішали, повідомляється на сайті Конгресу.

Зокрема, поданий документ забороняє встановлення ферм для видобутку цифрових активів, а також створення, зберігання та комерціалізацію цифрових валют.

Планується, що заборона діятиме протягом 180 днів або доти, доки не буде ухвалено повний закон, а оператор електромереж Національне управління електроенергетики (ANDE) зможе постачати майнерам достатньо енергії без шкоди для інших користувачів енергосистеми Парагваю.

У законопроєкті стверджується, що регулювання цифрових валют дозволить Парагваю краще контролювати галузь, а правова прогалина створює проблеми, оскільки цифрові активи також можуть бути використані для відмивання грошей та ухилення від сплати податків.

Активізація майнінгу в Парагваї

Велика кількість гідроелектроенергії в Парагваї привела до того, що в країні почала активно розвиватися майнінгова індустрія. Регіон Альто-Парана на південному сході країни, що межує із Бразилією та Аргентиною, є місцем, куди стікаються майнери. У цьому районі розташована гідроелектростанція Ітайпу, третя за величиною у світі, що забезпечує всі внутрішні потреби Парагваю в електроенергії.

Проте через нелегальне підключення майнінгового обладнання до електромережі в регіоні почали виникати перебої з електроенергією. Як уточнює енергопостачальник, з лютого тут сталося 50 випадків перебоїв.

За оцінками ANDE, кожна ферма для майнінгу «завдає збитків на суму близько $94 900, у зв'язку з чим щорічні збитки в Альто-Парані можуть досягати $60 млн».

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани Bitfarms на Парагвай

Зазначимо, що багато великих майнінгових компаній рішуче налаштовані розвивати свій бізнес у Парагваї. Зокрема, компанія Bitfarms у січні 2024 року закрила угоду щодо придбання земельної ділянки в Ігуасу, де планує збудувати новий дата-центр орієнтовною потужністю 100 МВт. Придбана ділянка розташована поруч із греблею Ітайпу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024