Bitfarms побудує у Парагваї дата-центр

Bitfarms побудує у Парагваї дата-центр

Із цією метою компанія вже придбала ділянку, розташовану поряд з однією з найбільших гідроелектростанцій у світі.

Майнінгова компанія Bitfarms Ltd закрила угоду щодо придбання земельної ділянки в Ігуасу (Парагвай), де планує побудувати новий дата-центр орієнтовною потужністю 100 МВт. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

За словами президента і генерального директора Bitfarms Джеффа Морфі, ця угода розширює можливості компанії за рахунок недорогої відновлюваної енергії. Придбана ділянка розташована поруч із греблею Ітайпу, третьою за величиною гідроелектростанцією у світі зі встановленою потужністю 14 ГВт.

«Розташований з урахуванням багатих відновлюваних джерел енергії регіону, цей новий об'єкт має бути стійким як з економічного, так і з екологічного погляду. Після введення в експлуатацію дата-центру понад 85% нашого портфеля працюватиме на недорогій «зеленій» енергії, яка сприяє екологічно безпечному майнінгу біткоїнів», – заявив Морфі.

Він додав, що у поєднанні зі стратегією перерозподілу майнерів проєкт Yguazu буде розроблений з достатньою інфраструктурою для досягнення корпоративного хешрейту в 21 EH/s до кінця 2024 року, якщо вдасться реалізувати оголошений компанією опціон на купівлю додаткових майнерів Bitmain T21.

Про компанію Bitfarms

Заснована 2017 року, Bitfarms є глобальною публічною компанією, яка займається майнінгом біткоїнів. Станом сьогодні у її розпорядженні є 11 майнінгових дата-центрів, один на стадії розширення, ще один – будується. Розташовані вони у чотирьох країнах: Канаді, США, Парагваї та Аргентині.

Компанія Bitfarms працює переважно на екологічно чистій гідроелектроенергії та укладає довгострокові контракти на постачання електроенергії, прагнучи використовувати стійку місцеву та часто не повністю використовувану енергетичну інфраструктуру.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Закупівля «асіків»

Наприкінці минулого листопада стало відомо, що Bitfarms замовила 35 888 майнерів Antminer T21 у виробника Bitmain. Вартість одного пристрою – $2660.

Сума угоди становитиме близько $95,5 млн. Bitmain має поставити обладнання у березні – травні 2024 року.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024