Майнерам оновили протокол Stratum

Майнерам оновили протокол Stratum

Новий інструмент дозволяє підключатися до майнінгового пулу SV2 безпосередньо або через проксі-транслятор.

Команда Stratum Reference Implementation (SRI) презентувала нову версію протоколу SRI 1.0.0, яка вже готова для тестування та інтеграції до майнінгового обладнання. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Реліз дозволяє майнерам, які використовують прошивку SV1 або SV2, підключатися безпосередньо до пулу SV2 або через проксі-транслятор. Майнери можуть створювати шаблони блоків за допомогою локально розміщеного Job Declaration Client та виправленої версії Bitcoin Core Node, що дозволяє їм надсилати свої шаблони на Job Declarator Server, керований SV2 Pool.

Нещодавно реалізована функція резервного копіювання пулу дозволяє майнерам підтримувати активність видобутку за рахунок автоматичного перемикання на інші пули, якщо пул відхиляє їхні шаблони. Цей механізм служить потужним стимулом для пулів діяти на користь майнерів, гарантуючи безпеку їхній хеш-потужності та конкурентоспроможності.

Зручне налаштування пулу SRI та подальші вдосконалення роблять його привабливим варіантом для майнерів і пулів, які прагнуть спрощення процесу видобутку.

Що таке Stratum

Протокол Stratum – це комунікаційний протокол, що використовується для майнінгу біткоїна, який оптимізує процес обміну даними між майнінговим обладнанням і майнінговим пулом. Він був розроблений як поліпшення порівняно із попереднім методом HTTP GET/POST для підвищення ефективності та зниження мережевої затримки.

Stratum зменшує кількість надлишкових даних і затримок у мережі, поліпшуючи час відповіді й ефективність майнінгу. Цей протокол дозволяє майнінговим пулам надсилати інформацію про нові блоки майнерам майже миттєво, що є критично важливим для збільшення шансів успішного знаходження наступного блоку. Stratum також підтримує функції безпеки й аутентифікації, забезпечуючи надійність і безпеку процесу майнінгу.

Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Пули для майнінгу (майнінгові пули, майнінг-пули) біткоїнів — це децентралізован...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінговий пул Stratum V2

У листопаді 2023 року компанія DEMAND, яка займається видобутком біткоїнів, створила інноваційний майнінговий пул для соло-майнерів Stratum V2. Цей протокол пропонує набір інструментів, які не лише підвищують можливості майнінгу, а й сприяють створенню децентралізованої майнінгової індустрії.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024