Складність майнінгу знову зростає

Складність майнінгу знову зростає

Після чергового перерахунку показник збільшився майже на 6% – до 83,95 т.

Показник складності майнінгу після перерахунку у четвер, 14 березня, зріс на 5,79%, до 83,95 T. Відповідні дані надає сервіс BTC.com.

Після перерахунку змінився середній показник хешрейту – тепер він становить 600,72 EH/s. А на знаходження блоку майнерам у середньому потрібно 9 хвилин 27 секунд.

Складність майнінгу знову зростає
Як змінилися показники складності та хешрейту. Джерело: BTC.com.

Про що свідчить зростання складності майнінгу та хешрейту

Зростання показників складності майнінгу та хешрейту Біткоїна свідчить про кілька ключових аспектів стану мережі та інтересу до майнінгу. По-перше, збільшення складності майнінгу відбиває зростання загальної обчислювальної потужності, задіяної у процесі видобутку біткоїна.

По-друге, підвищення середнього хешрейту свідчить про більшу захищеність мережі від потенційних атак, оскільки для досягнення 51% атаки потрібно ще більше обчислювальної потужності, що робить мережу більш безпечною.

Отже, ці показники не лише демонструють здоров'я та зростання екосистеми Біткоїна, а й наголошують на постійному прагненні співтовариства до забезпечення безпеки та стійкості мережі.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Попередні показники

Минулого разу під час перерахунку складності майнінгу, що відбувся 1 березня, показник знизився на 2,9%, до позначки 79,35 T, а середній показник хешрейту впав до 568 EH/s.

На знаходження блоку витрачалось у середньому 10 хвилин 18 секунд.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024