Складність майнінгу знову зростає

Складність майнінгу знову зростає

Після чергового перерахунку показник збільшився майже на 6% – до 83,95 т.

Показник складності майнінгу після перерахунку у четвер, 14 березня, зріс на 5,79%, до 83,95 T. Відповідні дані надає сервіс BTC.com.

Після перерахунку змінився середній показник хешрейту – тепер він становить 600,72 EH/s. А на знаходження блоку майнерам у середньому потрібно 9 хвилин 27 секунд.

Складність майнінгу знову зростає
Як змінилися показники складності та хешрейту. Джерело: BTC.com.

Про що свідчить зростання складності майнінгу та хешрейту

Зростання показників складності майнінгу та хешрейту Біткоїна свідчить про кілька ключових аспектів стану мережі та інтересу до майнінгу. По-перше, збільшення складності майнінгу відбиває зростання загальної обчислювальної потужності, задіяної у процесі видобутку біткоїна.

По-друге, підвищення середнього хешрейту свідчить про більшу захищеність мережі від потенційних атак, оскільки для досягнення 51% атаки потрібно ще більше обчислювальної потужності, що робить мережу більш безпечною.

Отже, ці показники не лише демонструють здоров'я та зростання екосистеми Біткоїна, а й наголошують на постійному прагненні співтовариства до забезпечення безпеки та стійкості мережі.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Попередні показники

Минулого разу під час перерахунку складності майнінгу, що відбувся 1 березня, показник знизився на 2,9%, до позначки 79,35 T, а середній показник хешрейту впав до 568 EH/s.

На знаходження блоку витрачалось у середньому 10 хвилин 18 секунд.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024