Складність майнінгу знизилася

Складність майнінгу знизилася

Після чергового перерахунку також впав хешрейт до 568 EH/s, а середній час знаходження блоків збільшився до 10 хвилин 18 секунд.

У п'ятницю, 1 березня, відбувся черговий перерахунок складності майнінгу Біткоїна, після чого цей показник знизився на 2,9%, до позначки 79,35 T. Про це свідчать дані сервісу BTC.com.

Складність майнінгу знизилася
Зміни складності майнінгу та хешрейту. Джерело: BTC.com.

Своєю чергою, середній показник хешрейту впав до 568 EH/s, а на час знаходження блоку тепер витрачається в середньому 10 хвилин 18 секунд.

Чому знижується складність майнінгу

Зниження складності майнінгу Біткоїна зазвичай відбувається тоді, коли майнери починають залишати мережу через зменшення прибутковості або підвищення витрат на електроенергію, що робить видобуток менш привабливим. Цей процес автоматично регулюється алгоритмом Біткоїна, який підтримує середній інтервал між блоками приблизно в 10 хвилин.

Якщо менша кількість майнерів бере участь у процесі, складність видобутку зменшується, щоб стимулювати нових учасників приєднатися до мережі та підтримувати її операційну стабільність і безпеку.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні показники

Під час минулого перерахунку 15 лютого складність майнінгу становила 81,73 T (+8,24%).

Показник хешрейту досяг 583,92 EH/s, а середній час між блоками становив 9 хвилин 15 секунд.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024