У США перевірять енергоспоживання майнерів

У США перевірять енергоспоживання майнерів

Після завершення ведмежого ринку майнінг у країні стає дедалі популярнішим.

Міністерство енергетики США (DOE) вимагає від майнерів надати звіт про споживання електроенергії протягом наступних шести місяців. Влада пішла на такий крок після зростання популярності майнінгу через активне збільшення курсу біткоїна, повідомляє Cointelegraph.

31 січня Управління енергетичною інформацією США (EIA) – статистичне агентство Міністерства енергетики – заявило, що з наступного тижня розпочне попереднє опитування серед компаній, які займаються видобутком BTC, щоб з'ясувати, скільки електроенергії вони споживають.

Адміністратор EIA Джо ДеКароліс заявив, що під час дослідження «особлива увага буде приділена тому, як розвивається попит на енергію серед майнерів, виявленню географічних областей з високими темпами зростання». Це дослідження є останнім кроком уряду США, спрямованим на те, щоб розібратися з індустрією майнінгу в країні.

Спроби регулювання майнінгової індустрії

Після того як Китай заборонив видобуток біткоїнів у 2021 році, США стали найбільшим у світі центром для майнерів.

У 2022 році законодавці провели слухання у Конгресі з приводу використання енергії та викидів в атмосферу. На початку 2023 року Конгрес закликав Агентство з охорони навколишнього середовища вивчити вплив майнінгу.

У 2023 році президент США Джо Байден також висунув пропозицію щодо запровадження додаткового податку на електроенергію у розмірі 30% для компаній, які займаються майнінгом на території країни. Таким чином влада хотіла знизити «активність майнінгу в країні». Втім підвищувати податок у США тоді не стали.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг у Техасі

У січні майнери, чиї дата-центри розташовано в Техасі, змушені були призупинити роботу у зв'язку з перевантаженням енергосистеми через раптові заморозки в регіоні.

Як відомо, майнінгові компанії беруть участь у програмах Demand Response (відгук на попит), тимчасово вимикаючи своє обладнання в періоди пікового навантаження на енергосистему, що допомагає стабілізувати електромережу та запобігти перебоям в електропостачанні.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024