Хешрейт Біткоїна впав на третину через заморозки в Техасі

Хешрейт Біткоїна впав на третину через заморозки в Техасі

Майнери змушені були вимикати пристрої, щоб розвантажити енергомережу американського штату.

Раптові заморозки в Техасі стали причиною падіння хешрейту Біткоїна на 34%, оскільки деякі майнери були змушені призупинити роботу через перевантаження енергосистеми штату. Про це повідомляє Cointelegraph.

З 14 січня температура в багатьох районах Техасу опустилася нижче нуля вперше з часів сильного крижаного шторму в лютому 2023 року. За даними YCharts, загальний хешрейт мережі Біткоїна впав із 629 EH/s 11 січня до 415 EH/s 15 січня – на 34%. 16 січня хешрейт зріс до більш ніж 454 EH/s, оскільки температура в Остіні протягом дня ненадовго піднялася вище нуля.

У Техасі працює багато майнінгових компаній, серед яких Marathon Digital, Riot Platforms, Bitdeer та Core Scientific.

«Marathon, як і інші майнери біткоїнів, скорочували роботу, щоб підтримати енергомережу Техасу та жителів штату, які потерпають від холоду. Саме так і має працювати система. Майнери слугують базовим навантаженням, яке відключається під час екстремальних погодних умов, роблячи енергію більш доступною та дешевшою для тих, хто її потребує», – сказав віцепрезидент з корпоративних комунікацій Marathon Digital Чарлі Шумахер.

Майнінг у Техасі

У штаті Техас, відомому своїми екстремальними погодними умовами, майнінгові компанії, що займаються видобутком біткоїна, застосовують унікальні стратегії для ефективної роботи в умовах як літньої спеки, так і зимових холодів.

Компанії беруть участь у програмах Demand Response (відгук на попит), тимчасово вимикаючи своє обладнання в періоди пікового навантаження на енергосистему, що допомагає стабілізувати електромережу та запобігти перебоям в електропостачанні.

Ці заходи не лише підвищують надійність та ефективність роботи майнінгових компаній, а й сприяють підтримці стабільності місцевої енергосистеми в екстремальних погодних умовах.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани Hut 8 на Техас

За даними Foundry, на Техас припадало близько 29% хешрейту Біткоїна в США. Багато майнінгових компаній переїхали до штату з Китаю, після того як у Піднебесній почалися репресії проти майнерів. Переїжджають сюди й з інших куточків. Зокрема, канадська майнінгова компанія Hut 8 уклала проміжну угоду про створення нової майнінг-локації в Седарвейлі, штат Техас, у межах процедури банкрутства Celsius Network.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024