Складність майнінгу знизилася

Складність майнінгу знизилася

Показник упав майже на 4%, до позначки 70,34 т.

Показник складності майнінгу після чергового перерахунку, що відбувся у суботу, 20 листопада, знизився на 3,9%, до 70,34 T. Про це свідчать дані сервісу BTC.com.

Середній хешрейт становить 503,22 EH/s. Діапазон між блоками – близько 10 хвилин 25 секунд.

Складність майнінгу знизилася
Поточні показники складності майнінгу. Джерело: BTC.com.

При перерахунку минулого разу, який відбувся, 6 січня, показник складності досяг позначки 73,2 T (+1,65%). При цьому середній хешрейт був зафіксований на рівні 523,83 EH/s, а на видобуток блоку потрібно було 9 хвилин 50 секунд.

Чому знижується складність майнінгу

Складність майнінгу Біткоїна є саморегульованим механізмом, призначеним для підтримки сталості часу, потрібного для генерації нового блоку, приблизно в 10 хвилин. Зниження складності майнінгу зазвичай відбувається у відповідь на скорочення загальної обчислювальної потужності (хешрейту) мережі.

Це може бути викликано низкою чинників: економічних (падіння цін на біткоїн робить майнінг менш прибутковим), технічних (наприклад, вихід з ладу обладнання) або регуляторних (як-от законодавчі заборони чи обмеження на майнінг у певних країнах). Згідно з останніми новинами, причиною падіння хешрейту Біткоїна стали раптові заморозки в Техасі. Це спричинило те, що показник упав на 34%. Зазначимо, що у цьому штаті працює багато майнінгових компаній, серед яких Marathon Digital, Riot Platforms, Bitdeer та Core Scientific.

Коли майнери виходять з мережі та хешрейт падає, мережа автоматично знижує складність, щоб підтримувати сталість часу генерації блоків. Це, своєю чергою, забезпечує стабільність і безпеку мережі Біткоїна, навіть за зміни кількості учасників процесу майнінгу.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хешпрайс Біткоїна

За минулий 2023 рік хешпрайс Біткоїна зріс на 71%, з $59,42 PH/день до $101,78 PH/день.

На початку 2023 року цей показник знаходився на мінімумах і більшість індикаторів вказувала на те, що протягом року він або знижуватиметься, або залишатиметься на колишньому рівні. Але разом із біткоїном хешпрайс перевершив очікування ринку.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024