На акції майнера Marathon виник ажіотажний попит

На акції майнера Marathon виник ажіотажний попит

Обсяг торгів цінними паперами майнінгової компанії обійшов показники таких гігантів, як Apple та Tesla.

Торговельний обсяг акцій майнінгової компанії Marathon Digital 27 грудня досяг $327 млн за добу, що є максимальним результатом серед усіх публічних компаній. Про це свідчать дані Yahoo Finance.

Цей обсяг відповідає 105,6 млн акцій, що перевищує показники таких відомих компаній, як Apple, Tesla, Pfizer, Amazon тощо. Цінова динаміка акцій Marathon Digital становила 15,2% за добу, що також випереджає зростання вищенаведених компаній.

На акції майнера Marathon виник ажіотажний попит
Торговельні показники публічних компаній. Джерело: Cointelegraph.

Від початку року акції Marathon Digital зросли більш ніж на 800%, що є одним із найвищих показників серед усіх публічних компаній. Тож наприкінці року закономірно сформувався рекордний попит на цінні папери майнера.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Про компанію Marathon Digital

Marathon Digital є однією з найбільших у світі майнінгових компаній зі штаб-квартирою у Лас-Вегасі, Невада. Компанія бере участь в ініціативах, спрямованих на розширення майнінгу (особливо у Техасі), підвищення ефективності видобутку та збільшення загального хешрейту, щоб зміцнити свої позиції на ринку.

Наразі Marathon Digital володіє 13 726 BTC, що є найбільшим показником серед усіх майнінгових компаній та другим (після MicroStrategy) серед публічних компаній. Таким чином майнер поєднує традиційну бізнес-експансію зі стратегією hodl.

Експансія компанії

У середині грудня компанія Marathon Digital домовилася з дочірніми підприємствами Generate Capital про купівлю двох дата-центрів загальною вартістю $178,6 млн. Загальна потужність нових дата-центрів становить 390 МВт. Після закриття угоди загальний показник Marathon досягне рівня у 910 МВт.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024