Хешрейт Біткоїна оновив максимум

Хешрейт Біткоїна оновив максимум

25 грудня обчислювальна потужність мережі головного цифрового активу сягнула 544 EH/s.

25 грудня обчислювальна потужність мережі Біткоїна досягла нового історичного максимуму – 544 EH/s. Відповідні дані подає сервіс Blockchain.com.

З початку 2023 року показник хешрейту зріс більш як удвічі – на 130%. За цей час курс біткоїна збільшився на 150%.

Хешрейт Біткоїна оновив максимум
Динаміка хешрейту Біткоїна у 2023 році. Джерело: Blockchain.com.

Високий хешрейт призводить до того, що майнерам доводиться виконувати більший обсяг обчислювальної роботи, щоб отримати наступний блок. На тлі зниження активності записів Ordinals і токенів BRC-20 почали скорочуватися й доходи майнінгових компаній.

Доходи майнерів у грудні

Активне додавання записів Ordinals до блокчейну Біткоїна наприкінці минулого місяця призвело до різкого зростання комісій за транзакції в мережі. У результаті прибутки майнерів 16–17 грудня досягли нового історичного максимуму – $9,98 млн на добу.

За даними співвласника та технічного директора компанії Casa Джеймсона Лоппа, загалом у 2023 році спостерігалося п'ятикратне зростання доходу майнерів від комісій, порівняно з попереднім роком.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зміни складності майнінгу

Після чергового перерахунку складності майнінгу, який відбувся 23 грудня, цей показник збільшився на 6,98%, досягнувши 72,01 T. На видобуток одного блоку тепер потрібно в середньому 9 хвилин 21 секунду. Попередній показник складності був зафіксований на рівні 67,31 T.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024