Доходи майнерів від комісій зросли вп'ятеро

Доходи майнерів від комісій зросли вп'ятеро

2023 року майнінгові компанії в середньому за день заробляли по $2 млн.

У 2023 році дохід майнерів за рахунок зростання комісій у мережі Біткоїна збільшився у п'ять разів порівняно з минулим роком. Про це написав співзасновник і технічний директор компанії Casa Джеймсон Лопп на своїй сторінці в соцмережі X.

«Дохід, отриманий майнерами біткоїнів за рахунок комісій за транзакції, 2023 року становив у середньому майже $2 млн на день. Це на 400% більше, ніж минулого року», – написав Лопп.

На думку багатьох експертів, на зростання виручки майнерів вплинуло створення понад 50 млн записів Ordinals і токенів стандарту BRC-20.

Як записи Ordinals впливають на зростання комісій

Впровадження записів Ordinals у блокчейн Біткоїна безпосередньо впливає на зростання комісій у мережі. Це пов'язано з тим, що цей протокол дозволяє вбудовувати додаткові дані в сатоші, наприклад, зображення або тексти, що, своєю чергою, збільшує розмір транзакцій BTC.

Оскільки розмір блоку обмежений, більші транзакції призводять до вищої конкуренції за місце у блоці, що змушує користувачів збільшувати розмір комісій, щоб забезпечити швидке підтвердження. Таким чином, популярність і збільшення використання записів Ordinals сприяє підвищенню середніх комісій у мережі Біткоїна, оскільки майнери віддають перевагу транзакціям з вищими комісіями.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Максимум доходів

Доходи майнерів за день досягли історичного максимуму 16 грудня – $9,98 млн. Майнери сподіваються, що тенденція зростання мережевої активності збережеться, оскільки вони прагнуть отримати якнайбільше прибутку до того, як відбудеться халвінг.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024