Складність майнінгу продовжує зростати

Складність майнінгу продовжує зростати

Якщо два тижні тому цей показник був на рівні 61,03 T, то зараз він досяг 62,46 T.

У мережі Біткоїна 30 жовтня відбувся черговий перерахунок складності майнінгу, внаслідок чого цей показник збільшився на 2,35%, до 62,46 T. Про це свідчать дані сервісу BTC.com.

Складність майнінгу продовжує зростати
Складність майнінгу біткоїна. Джерело: BTC.com

Після зміни середній хешрейт становить 447,06 EH/s. А на видобуток одного блоку потрібно в середньому 9 хвилин 46 секунд.

Чому складність майнінгу змінюється

Складність майнінгу – це показник, який визначає, наскільки складно видобути блок біткоїнів. Він розраховується на основі кількості хеш-потужності, яка використовується для майнінгу. Якщо складність надто низька, то блок може бути здобутий дуже швидко. Якщо складність надто висока, то майнінг стане дуже дорогим та енерговитратним.

Зміна складності майнінгу кожних два тижні – це важливий механізм, який забезпечує стабільність мережі Біткоїна. Зміна складності кожних два тижні допомагає підтримувати мережу Біткоїна у стабільному стані та гарантує, що блок видобувається в середньому кожні 10 хвилин.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Якою була складність майнінгу

Попередній перерахунок складності майнінгу відбувся у понеділок, 16 жовтня, після чого показник зріс одразу на 6,47% – до історичного рівня 61,03 T. Приріст складності майнінгу продемонстрував максимальне значення з 24 березня. Це сталося на тлі зміцнення курсу біткоїна.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024