Складність майнінгу продовжує зростати

Складність майнінгу продовжує зростати

Якщо два тижні тому цей показник був на рівні 61,03 T, то зараз він досяг 62,46 T.

У мережі Біткоїна 30 жовтня відбувся черговий перерахунок складності майнінгу, внаслідок чого цей показник збільшився на 2,35%, до 62,46 T. Про це свідчать дані сервісу BTC.com.

Складність майнінгу продовжує зростати
Складність майнінгу біткоїна. Джерело: BTC.com

Після зміни середній хешрейт становить 447,06 EH/s. А на видобуток одного блоку потрібно в середньому 9 хвилин 46 секунд.

Чому складність майнінгу змінюється

Складність майнінгу – це показник, який визначає, наскільки складно видобути блок біткоїнів. Він розраховується на основі кількості хеш-потужності, яка використовується для майнінгу. Якщо складність надто низька, то блок може бути здобутий дуже швидко. Якщо складність надто висока, то майнінг стане дуже дорогим та енерговитратним.

Зміна складності майнінгу кожних два тижні – це важливий механізм, який забезпечує стабільність мережі Біткоїна. Зміна складності кожних два тижні допомагає підтримувати мережу Біткоїна у стабільному стані та гарантує, що блок видобувається в середньому кожні 10 хвилин.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Якою була складність майнінгу

Попередній перерахунок складності майнінгу відбувся у понеділок, 16 жовтня, після чого показник зріс одразу на 6,47% – до історичного рівня 61,03 T. Приріст складності майнінгу продемонстрував максимальне значення з 24 березня. Це сталося на тлі зміцнення курсу біткоїна.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023