Bitmain презентував нову модель Antminer

Bitmain презентував нову модель Antminer

Попередні замовлення ASIC-майнера уже доступні на офіційному сайті компанії, а постачання мають розпочатися з першого кварталу 2024 року.

Виробник майнінгового обладнання Bitmain 25 жовтня презентував нову модель Antminer T21. Про це компанія повідомила у себе на сторінці у соцмережі X (Twitter).

Цей пристрій має такі характеристики: швидкість хешування 190 TH/s, показник енергоефективності 19 J/T. Видобуток біткоїнів здійснюватиметься на алгоритмі SHA-256. Його головною особливістю є те, що воно може працювати за температури до +45 °C без додаткового охолодження.

Майнер вже доступний для замовлення на сайті компанії, продажі мають стартувати в першому кварталі 2024 року. Ціна моделі становить близько $10 000.

Bitmain представила новий план захисту від коливань ціни біткоїна. Ініціатива гарантує, що клієнти отримають відшкодування, якщо курс головного цифрового активу впаде нижче за певний рівень у період страхування.

Про компанію Bitmain

Bitmain – це найбільший світовий виробник майнінгового обладнання, заснований у 2013 році. Створили компанію Джихан Ву та Мікрі Чжан. Попри обмеження, які ввів Китай навесні 2021 року щодо криптовалют і майнінгу, штаб-квартира компанії залишається в Пекіні досі.

У вересні Bitmain представив нову лінійку «асіків» S21. Її флагман S21 Antminer HYD пропонує хешрейт у 335 TH/s та енергоефективність у 16 J/TH. Також у серії є моделі з повітряним охолодженням. Представлені ASIC стали першими у своєму класі з енергоефективністю нижче 20 J/TH.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що в конкурентів

Найближчий конкурент Bitmain – компанія MicroBT на заході Blockchain Life 2023 у Дубаї презентувала останнє покоління своїх майнінгових установок – серію WhatsMiner M60.

Ці пристрої мають швидкість хешування від 150 TH/s до 390 TH/s та показник енергоефективності від 18,5 J/T до 19,9 J/T. Дані моделі включають майнери з гідро-, імерсійним та повітряним охолодженням.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024