Bitmain презентував нову модель Antminer

Bitmain презентував нову модель Antminer

Попередні замовлення ASIC-майнера уже доступні на офіційному сайті компанії, а постачання мають розпочатися з першого кварталу 2024 року.

Виробник майнінгового обладнання Bitmain 25 жовтня презентував нову модель Antminer T21. Про це компанія повідомила у себе на сторінці у соцмережі X (Twitter).

Цей пристрій має такі характеристики: швидкість хешування 190 TH/s, показник енергоефективності 19 J/T. Видобуток біткоїнів здійснюватиметься на алгоритмі SHA-256. Його головною особливістю є те, що воно може працювати за температури до +45 °C без додаткового охолодження.

Майнер вже доступний для замовлення на сайті компанії, продажі мають стартувати в першому кварталі 2024 року. Ціна моделі становить близько $10 000.

Bitmain представила новий план захисту від коливань ціни біткоїна. Ініціатива гарантує, що клієнти отримають відшкодування, якщо курс головного цифрового активу впаде нижче за певний рівень у період страхування.

Про компанію Bitmain

Bitmain – це найбільший світовий виробник майнінгового обладнання, заснований у 2013 році. Створили компанію Джихан Ву та Мікрі Чжан. Попри обмеження, які ввів Китай навесні 2021 року щодо криптовалют і майнінгу, штаб-квартира компанії залишається в Пекіні досі.

У вересні Bitmain представив нову лінійку «асіків» S21. Її флагман S21 Antminer HYD пропонує хешрейт у 335 TH/s та енергоефективність у 16 J/TH. Також у серії є моделі з повітряним охолодженням. Представлені ASIC стали першими у своєму класі з енергоефективністю нижче 20 J/TH.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що в конкурентів

Найближчий конкурент Bitmain – компанія MicroBT на заході Blockchain Life 2023 у Дубаї презентувала останнє покоління своїх майнінгових установок – серію WhatsMiner M60.

Ці пристрої мають швидкість хешування від 150 TH/s до 390 TH/s та показник енергоефективності від 18,5 J/T до 19,9 J/T. Дані моделі включають майнери з гідро-, імерсійним та повітряним охолодженням.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023