На Техас припадає 30% хешрейту США

На Техас припадає 30% хешрейту США

У трійку лідерів також потрапили штати Джорджія та Нью-Йорк.

Техас став беззаперечним лідером з-поміж американських штатів із показником у 28,5% від загальноамериканського хешрейту Біткоїна. Про це повідомляє Cointelegraph.

Дослідження було проведено майнінговим пулом Foundry USA, який оновив свою карту розподілу хешрейту. Техас має найвищу частку – 28,5%, за ним йде Джорджія з 9,64%, Нью-Йорк з 8,75% і Нью-Гемпшир з 5,33%. Хешрейт біткоїна показує, наскільки швидко майнінгове обладнання може обчислювати дійсні хеші блоків.

На Техас припадає 30% хешрейту США
Розподіл хешрейту в США. Джерело: Foundry.

Варто зазначити, що дані були зібрані в період відключення електроенергії в Техасі, де майнери біткоїнів зменшують видобуток, щоб регулювати попит і пропозицію енергії. Тож фактичне домінування Техасу зараз може бути значно більшим. Для порівняння, у грудні 2021 року на Техас припадало лише 8,43% хешрейту США, тоді як Джорджія домінувала з 34,17%.

Причини успіху Техасу

Станом на січень 2023 року ціни на електроенергію в Техасі були нижчими, ніж у середньому по країні, що робить його привабливим для нарощування майнінгу біткоїнів. Це забезпечує отримання помірного прибутку навіть під час бокової корекції курсу BTC.

Регуляторна позиція штату є більш сприятливою для бізнесу порівняно з іншими регіонами. Це важливо для майнерів, які потребують регуляторної ясності та сприятливої екосистеми для своєї діяльності.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Роль майнінгу в енергосистемі Техасу

Сенатор-республіканець від штату Техас Тед Круз зазначив, що видобуток біткоїнів дуже важливий для стабільної роботи енергомережі штату, передусім за екстремальних погодних умов. Майнінговий гігант Riot Platforms у червні допоміг стабілізувати енергомережу в Техасі, коли на регіон почав потерпати від сильної спеки. У дні пікового попиту компанія скоротила своє енергоспоживання на понад 90%.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023