В Анголі хочуть заборонити майнінг

В Анголі хочуть заборонити майнінг

Влада країни вважає, що видобуток біткоїнів потребує надто багато електроенергії.

Влада Анголи планує заборонити майнінг біткоїнів на території країни, посилаючись на високе енергоспоживання. Про це повідомляє CoinGeek.

У липні кабінет міністрів Анголи розробив законопроєкт, який забороняє видобуток BTC. Сьогодні документ направили до парламенту країни, який має його розглянути.

За словами міністерки фінансів Вєри Соузи, законопроєкт спрямований головним чином на захист національної енергосистеми. Попри те, що Ангола є другим за величиною виробником нафти в Африці на південь від Сахари, 70% електроенергії країна отримує з відновлюваних джерел.

«Діяльність з видобутку цифрових валют на території країни слід заборонити, а незаконне володіння обладнанням для майнінгу та втручання в національну електросистему має бути кримінально караним», – заявила вона.

За словами міністерки, набрання чинності законом про заборону майнінгу стане першим кроком до обмеження використання цифрових валют. Центральний банк Анголи має намір зберегти роль єдиного органу, який випускає валюту. Крім того, центробанк побоюється, що криптоактиви можуть використовуватись для відмивання грошей та фінансування тероризму. Проте місцеві учасники галузі розкритикували цю заборону, закликавши уряд до розумного регулювання.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання в Африці

У країнах Африки останнім часом почали активно готувати законодавчі акти, що регулюють діяльність Біткоїн-індустрії. Зокрема, Управління з фінансового нагляду ПАР пообіцяло до кінця року зобов'язати біржі, які працюють із цифровими активами, отримати ліцензії.

А у сусідній з Анголою Намібії ухвалили перший закон про віртуальні активи, який визначає порядок нагляду за постачальниками послуг.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023