Регулювання цифрових активів дедалі більше охоплює Африку

Регулювання цифрових активів дедалі більше охоплює Африку

У Намібії ухвалили перший закон, що регулює індустрію біткоїна та криптовалют.

У Намібії ухвалили перший закон про віртуальні активи, який визначає порядок нагляду за постачальниками послуг. Про це повідомляє CoinDesk.

Новий документ має забезпечити захист споживачів, запобігти зловживанню на ринку та відмиванню грошей. Також закон передбачає призначення регулюючого органу.

Відповідний законопроєкт прийнято Національними зборами у червні, а 21 липня його опублікували у Бюлетені Республіки Намібія, після чого він перейшов у статус «закону». Однак, згідно з місцевим законодавством, поки що документ не набрав чинності.

«Дату, коли він набуде чинності, визначить міністр фінансів Намібії», – розповіла юристка Діана Віво.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання в африканських країнах

В Африці країни останнім часом почали активно готувати законодавчі акти, що регулюють діяльність Біткоїн-індустрії. Зокрема, Управління з фінансового нагляду ПАР пообіцяло до кінця року зобов'язати біржі, які працюють із цифровими активами, отримати ліцензії.

Крім цього, влада Кенії вирішила обкласти податком іноземні компанії, що працюють із цифровими активами. Для них передбачено ставку в розмірі 1,5% з усіх комісій.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024