Регулювання цифрових активів дедалі більше охоплює Африку

Регулювання цифрових активів дедалі більше охоплює Африку

У Намібії ухвалили перший закон, що регулює індустрію біткоїна та криптовалют.

У Намібії ухвалили перший закон про віртуальні активи, який визначає порядок нагляду за постачальниками послуг. Про це повідомляє CoinDesk.

Новий документ має забезпечити захист споживачів, запобігти зловживанню на ринку та відмиванню грошей. Також закон передбачає призначення регулюючого органу.

Відповідний законопроєкт прийнято Національними зборами у червні, а 21 липня його опублікували у Бюлетені Республіки Намібія, після чого він перейшов у статус «закону». Однак, згідно з місцевим законодавством, поки що документ не набрав чинності.

«Дату, коли він набуде чинності, визначить міністр фінансів Намібії», – розповіла юристка Діана Віво.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання в африканських країнах

В Африці країни останнім часом почали активно готувати законодавчі акти, що регулюють діяльність Біткоїн-індустрії. Зокрема, Управління з фінансового нагляду ПАР пообіцяло до кінця року зобов'язати біржі, які працюють із цифровими активами, отримати ліцензії.

Крім цього, влада Кенії вирішила обкласти податком іноземні компанії, що працюють із цифровими активами. Для них передбачено ставку в розмірі 1,5% з усіх комісій.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023