ПАР запроваджує обов'язкове ліцензування бірж

ПАР запроваджує обов'язкове ліцензування бірж

Усі торгові майданчики, які працюють із біткоїном, мають отримати ліцензії до кінця року.

Управління фінансового нагляду Південно-Африканської Республіки (FSCA) має намір до кінця року зобов'язати біржі, які працюють із цифровими активами, отримати ліцензії. Про це повідомляє Bloomberg.

За словами представника FSCA Унаті Камлани, регулятор отримав близько 20 заявок від початку видачі ліцензій кілька тижнів тому. Влада планує вжити «примусових заходів», які можуть призвести до закриття фірм або штрафів, якщо вони продовжать працювати без ліцензії після закінчення терміну.

«У разі використання продуктів цифрових валют існують потенційні серйозні ризики для клієнтів, тому є сенс запровадити нормативну базу. Час покаже ефективність наших заходів, і ми продовжимо працювати, щоб удосконалювати та вносити зміни, якщо це потрібно», – пояснив Камлана.

Регулювання у Південній Африці

Особливістю регулювання біткоїна в ПАР є прагнення влади знайти баланс між забезпеченням безпеки та підтримкою інновацій. Уряд хоче створити сприятливе середовище для використання біткоїна та криптовалют, водночас контролюючи потенційні ризики та зловживання. Цей підхід відображає зростаючий інтерес ПАР до технологічних розробок та їхнього впливу на економіку та суспільство.

Варто також зауважити, що найбільш розвинена економіка Африки стала першою на континенті, що вимагала від бірж отримання ліцензій.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що роблять інші африканські країни

Щодо питання регулювання іншими африканськими країнами, то влада Кенії вирішила обкласти податком іноземні компанії, що працюють із цифровими активами. Для них передбачено ставку в розмірі 1,5% з усіх комісій.

Нові правила розширили існуючу норму, запроваджену в країні 1 січня 2021 року.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024