ПАР запроваджує обов'язкове ліцензування бірж

ПАР запроваджує обов'язкове ліцензування бірж

Усі торгові майданчики, які працюють із біткоїном, мають отримати ліцензії до кінця року.

Управління фінансового нагляду Південно-Африканської Республіки (FSCA) має намір до кінця року зобов'язати біржі, які працюють із цифровими активами, отримати ліцензії. Про це повідомляє Bloomberg.

За словами представника FSCA Унаті Камлани, регулятор отримав близько 20 заявок від початку видачі ліцензій кілька тижнів тому. Влада планує вжити «примусових заходів», які можуть призвести до закриття фірм або штрафів, якщо вони продовжать працювати без ліцензії після закінчення терміну.

«У разі використання продуктів цифрових валют існують потенційні серйозні ризики для клієнтів, тому є сенс запровадити нормативну базу. Час покаже ефективність наших заходів, і ми продовжимо працювати, щоб удосконалювати та вносити зміни, якщо це потрібно», – пояснив Камлана.

Регулювання у Південній Африці

Особливістю регулювання біткоїна в ПАР є прагнення влади знайти баланс між забезпеченням безпеки та підтримкою інновацій. Уряд хоче створити сприятливе середовище для використання біткоїна та криптовалют, водночас контролюючи потенційні ризики та зловживання. Цей підхід відображає зростаючий інтерес ПАР до технологічних розробок та їхнього впливу на економіку та суспільство.

Варто також зауважити, що найбільш розвинена економіка Африки стала першою на континенті, що вимагала від бірж отримання ліцензій.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що роблять інші африканські країни

Щодо питання регулювання іншими африканськими країнами, то влада Кенії вирішила обкласти податком іноземні компанії, що працюють із цифровими активами. Для них передбачено ставку в розмірі 1,5% з усіх комісій.

Нові правила розширили існуючу норму, запроваджену в країні 1 січня 2021 року.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023