Кенія запроваджує податок на цифрові активи

Кенія запроваджує податок на цифрові активи

Нові правила оподаткування поширюються на всі іноземні біржі. До них входять Binance, Coinbase і Kraken.

Кенія стягуватиме податок з іноземних компаній, що працюють із цифровими активами, у розмірі 1,5% з усіх комісій, що сплачуються клієнтами. Про це повідомляє Business Daily Africa.

Зокрема, нові правила оподаткування поширюються на всі іноземні біржі, які отримують відсотки за операції з купівлі або продажу цифрових активів у Кенії. Нові правила розширили існуючу норму, запроваджену в країні 1 січня 2021 року. Оподаткування поширилося на іноземні компанії, які не зареєстровані в Кенії, але пропонують кенійцям цифрові послуги. Це стосується таких компаній, як Binance, Coinbase та Kraken, які працюють на кенійському ринку.

Для легальної роботи криптовалютні компанії зобов'язані отримати ліцензію Управління ринків капіталу Кенії (CMA). Резиденти Кенії, які отримали ліцензії на торгівлю цифровими активами, також мають бути зареєстровані у CMA. Крім реєстрації, вони повинні вести облік усіх транзакцій у цифрових активах і сплачувати податки з будь-якого прибутку.

Ставлення до біткоїна африканської влади

Влада Центральноафриканської Республіки відмовилася від біткоїна як від законного платіжного засобу країни. Відповідні зміни до законодавства вніс президент країни Фостен Арканж Туадера.

За наявною інформацією, тиск на главу держави могли чинити інші глави держав Африки. Легалізувавши біткоїн-платежі, президент Туадера намагався знищити монетарні бар'єри та прискорити розвиток економіки ЦАР.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн – інструмент для подолання кризи

На початку 2023 року в Аккрі, Гана, відбулася перша конференція Africa Bitcoin Conference (ABC). Основний меседж триденного заходу – Біткоїн може бути інструментом звільнення від постколоніальних систем контролю у вигляді МВФ, Світового банку, системи франка КФА та подібних обмежень. Африку цілком можна вважати континентом, який найбільше постраждав від фіатних грошей. Майже половина країн тут зіткнулася з інфляцією понад 10%, причому міжнародні платежі часто дорогі або неможливі. Багато виступаючих вказували на те, що Біткоїн – єдиний реальний вихід та єдиний практичний шанс об'єднати Африку.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023