У Лаосі майнерів залишили без електроенергії

У Лаосі майнерів залишили без електроенергії

Енергопостачальник змушений відмовити компаніям, що займаються видобутком BTC, через надзвичайну спеку та посуху в регіоні.

Компанія Electricite du Laos (EDL) 24 серпня оголосила про припинення постачання електроенергії для майнінгових компаній у Лаосі у зв'язку зі спекою та посухою. Про це повідомляє Vietnam+.

Спека у Лаосі спостерігалася протягом перших шести місяців 2023 року, що викликало високий попит на електроенергію. При цьому через посуху гідроелектростанції не змогли виробити достатньо електроенергії.

За даними EDL, 95% електроенергії в країні виробляється гідроелектростанціями через її систему, і вона планує постачати електроенергію на місцевий ринок, а також експортувати великі обсяги до Таїланду для забезпечення тайської енергосистеми протягом наступного сухого сезону у 2024 році.

Тим часом влада Лаосу заявила, що майнери не змогли погасити борги, що зростають. У вересні 2021 року уряд Лаосу дозволив шести компаніям, які займаються трейдингом і майнінгом BTC, вести свій бізнес на території країни.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Ситуація у сусідньому В'єтнамі

Згідно з даними аналітичної компанії Chainalysis у 2022 році світовим лідером з використання біткоїна та криптовалют став В'єтнам.

Компанія Strike, що є платформою біткоїн-платежів, у березні анонсувала запуск швидких і безпечних грошових переказів із США до В'єтнаму.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024