У Лаосі майнерів залишили без електроенергії

У Лаосі майнерів залишили без електроенергії

Енергопостачальник змушений відмовити компаніям, що займаються видобутком BTC, через надзвичайну спеку та посуху в регіоні.

Компанія Electricite du Laos (EDL) 24 серпня оголосила про припинення постачання електроенергії для майнінгових компаній у Лаосі у зв'язку зі спекою та посухою. Про це повідомляє Vietnam+.

Спека у Лаосі спостерігалася протягом перших шести місяців 2023 року, що викликало високий попит на електроенергію. При цьому через посуху гідроелектростанції не змогли виробити достатньо електроенергії.

За даними EDL, 95% електроенергії в країні виробляється гідроелектростанціями через її систему, і вона планує постачати електроенергію на місцевий ринок, а також експортувати великі обсяги до Таїланду для забезпечення тайської енергосистеми протягом наступного сухого сезону у 2024 році.

Тим часом влада Лаосу заявила, що майнери не змогли погасити борги, що зростають. У вересні 2021 року уряд Лаосу дозволив шести компаніям, які займаються трейдингом і майнінгом BTC, вести свій бізнес на території країни.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Ситуація у сусідньому В'єтнамі

Згідно з даними аналітичної компанії Chainalysis у 2022 році світовим лідером з використання біткоїна та криптовалют став В'єтнам.

Компанія Strike, що є платформою біткоїн-платежів, у березні анонсувала запуск швидких і безпечних грошових переказів із США до В'єтнаму.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023