Genesis Digital Assets розширює «зелений майнінг» у Швеції

Genesis Digital Assets розширює «зелений майнінг» у Швеції

Компанія відкрила новий дата-центр поруч із гідроелектростанцією Порьюс.

Одна з найбільших у світі майнінгових компаній Genesis Digital Assets (GDA) оголосила про відкриття нового дата-центру, розташованого у північній частині Швеції. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Наразі потужність дата-центру, який почали експлуатувати у червні, становить 8 МВт із планами розширення у найближчому майбутньому. Новий об'єкт GDA знаходиться поряд з гідроелектростанцією Порьюс потужністю 417 МВт, відомою своїм безвуглецевим виробленням електроенергії. GDA має намір використати це відновлюване джерело енергії для майнінгу біткоїнів.

«Ми вважаємо, що Швеція – одна з найкращих країн у світі для майнінгу біткоїнів, і розраховуємо й надалі інвестувати у цей чудовий регіон», – прокоментував керівник відділу операцій у країнах Північної Європи компанії GDA Тім Карра.

GDA співпрацює з місцевою компанією, яка здійснюватиме поточний контроль за роботою нового підприємства. Цей об'єкт, який раніше був звичайним центром оброблення даних, стане третім підприємством GDA у Швеції за три роки.

«Розширення потужностей у країнах Північної Європи є підтвердженням нашої незмінної прихильності до використання екологічно чистих джерел енергії. Ми прагнемо лідерства в індустрії майнінгу біткоїнів, подаючи іншим гравцям приклад мінімізації впливу на навколишнє середовище», – заявив виконавчий президент і співзасновник компанії GDA Абдумалік Мірахмедов.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг з розрахунком на відновлювані джерела

На початку серпня GDA оголосила про відкриття трьох нових дата-центрів у штаті Південна Кароліна. Цей регіон компанія обрала через велику кількість чистих джерел енергії. Зокрема, тут знаходяться дві гідроелектростанції.

Масштабування є частиною стратегії компанії, спрямованої на посилення присутності у США. Нині на частку GDA припадає 2% від загального хешрейту мережі Біткоїна.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023