Genesis Digital Assets розширює «зелений майнінг» у Швеції

Genesis Digital Assets розширює «зелений майнінг» у Швеції

Компанія відкрила новий дата-центр поруч із гідроелектростанцією Порьюс.

Одна з найбільших у світі майнінгових компаній Genesis Digital Assets (GDA) оголосила про відкриття нового дата-центру, розташованого у північній частині Швеції. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Наразі потужність дата-центру, який почали експлуатувати у червні, становить 8 МВт із планами розширення у найближчому майбутньому. Новий об'єкт GDA знаходиться поряд з гідроелектростанцією Порьюс потужністю 417 МВт, відомою своїм безвуглецевим виробленням електроенергії. GDA має намір використати це відновлюване джерело енергії для майнінгу біткоїнів.

«Ми вважаємо, що Швеція – одна з найкращих країн у світі для майнінгу біткоїнів, і розраховуємо й надалі інвестувати у цей чудовий регіон», – прокоментував керівник відділу операцій у країнах Північної Європи компанії GDA Тім Карра.

GDA співпрацює з місцевою компанією, яка здійснюватиме поточний контроль за роботою нового підприємства. Цей об'єкт, який раніше був звичайним центром оброблення даних, стане третім підприємством GDA у Швеції за три роки.

«Розширення потужностей у країнах Північної Європи є підтвердженням нашої незмінної прихильності до використання екологічно чистих джерел енергії. Ми прагнемо лідерства в індустрії майнінгу біткоїнів, подаючи іншим гравцям приклад мінімізації впливу на навколишнє середовище», – заявив виконавчий президент і співзасновник компанії GDA Абдумалік Мірахмедов.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг з розрахунком на відновлювані джерела

На початку серпня GDA оголосила про відкриття трьох нових дата-центрів у штаті Південна Кароліна. Цей регіон компанія обрала через велику кількість чистих джерел енергії. Зокрема, тут знаходяться дві гідроелектростанції.

Масштабування є частиною стратегії компанії, спрямованої на посилення присутності у США. Нині на частку GDA припадає 2% від загального хешрейту мережі Біткоїна.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024